Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 1998

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Корисні посиланняДля користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi


   https://twitter.com/rokitnebiblio

Вітаю Вас, Гість · RSS 06.06.2020, 20:29

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 51 52 »

З 17 по 24 травня 2018 року в бібліотеці проходив Тиждень святкування Дня Європи «Європа починається з ТЕБЕ!».

Розпочалось святкування 17 травня, до Дня вишиванки, Дня Європи в Україні в бібліотеці оформлена святкова фотозона «Святкуємо День Вишиванки, День Європи».

18 травня до Міжнародного дня музеїв, Дня Європи в Україні для юних користувачів інтернет центру проведено віртуальний путівник «Найвідоміші музеї Європи», «Топ-5 найкращих музеїв України!», радує те, що присутні доповнювали розповідь бібліотекаря про музеї, використовуючи знання, які отримали на уроках та завдяки читанню тематичної літератури.

21 травня для користувачів оформлена книжкова інсталяція «Подорож країнами Європи», біля якої проведено пізнавальне турне «Подорожуючи країнами Європи».

22 травня користувачі граючи перевіряли свої знання прапорів та столиць країн Європи використовуючи он-лайн ігри «Прапори країн Європи», «Знайди столиці країн Європи».

23 травня інтелектуально подорожували переглянувши презентацію «Мандри бібліотеками Європи», читачів вразили красиві та величні бібліотеки, їх оформлення, інтер’єр, матеріальне забезпечення.

24 травня проведено інформ-travel «Місце України в Європі», поговорили про цікаві туристичні об’єкти України, Рівненщини, Рокитнівщини, поділились власним досвідом туриста, порекомендували туристичні об’єкти для подорожей.

Також, протягом Тижня біля фотозони проводились літературні читання «Поезія країн Європи».

Всім щиро вдячні за участь у заходах, вашу ерудованість та активність. Пам’ятай ми – частина Європи і Європа починається з ТЕБЕ!.

Оксана Лісовець.

... Читати далі »


Категорія: Архів новин | Переглядів: 319 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 25.05.2018 | Коментарі (0)


Ми вже привикли, що до бібліотеки приходять молоді мами з дітками та бабусі з онуками. Ми своїх маленьких користувачів знаємо по-іменно, адже з нашими маленькими гостями потрібно по особливому спілкуватись, грати з іграшками, зачитувати казки. А нещодавно, вперше до нас завітала Кірочка з прадідусем. Це дуже активна, смілива, розумничка. В свої неповні три рочки знає всі букви, а навчив її - прадідусь. Вона нам і співала і віршики розказувала і танцювала.

Антоніна Боровська.

 

 

 

 

 

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 206 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 24.05.2018 | Коментарі (0)


Способи захисту прав на земельні ділянки та гарантії прав власності.

            Одним з важливих елементів змісту суб'єктивного земельного права є можливість його захисту у встановленому порядку. Так, право на захист – це надана уповноваженій особі можливість застосування заходів правоохоронного характеру для відновлення її порушеного чи оспорюваного права.

            Сутність права на захист полягає у можливості його власника самому вчиняти юридично важливі дії. Детальніше з цього питання консультують фахівці Сарненського місцевого центру.

            Відповідно до ст.13 Конституції України, держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності та господарювання. Вона також закріплює рівність перед законом усіх без винятку суб'єктів права власності і гарантує кожному захист його прав і свобод. Зазначені положення мають визначальне значення і для суб'єктів земельних правовідносин.

            Земельний кодекс України гарантує і забезпечує фізичним і юридичним особам рівні умови і способи захисту права власності та права користування на конкретні земельні ділянки.

            Власник земельної ділянки чи землекористувач може вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть якщо ці порушення не пов'язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою і відшкодуванням завданих збитків. Важливо знати, що захист прав на землю здійснюється в адміністративному та судовому порядку.

            Згідно з Конституцією України. права і свободи людини і громадянина захищаються лише судом. У ст. 152 Земельного кодексу України визначений перелік способів захисту земельних прав, який не є вичерпним. Держава забезпечує громадянам та юридичним особам рівні умови захисту прав власності на землю.

            Власник земельної ділянки або землекористувач може вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть якщо ці порушення не пов'язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою, і відшкодування завданих збитків.

            Захист прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки здійснюється шляхом:

а) визнання прав (необхідність у використанні такого способу захисту виникає тоді, коли право на землю (власності, користування) оспорюється, заперечується іншими особами або створюється неможливість реалізації особою свого права власності на землю або землекористування у зв’язку з наявністю сумнівів у інших осіб або втратою належних правовстановлюючих документів на земельну ділянку);

б) відновлення стану земельної ділянки, який існував до порушення прав, і запобігання вчиненню дій, що порушують права або створюють небезпеку порушення прав (у випадках самовільного зайняття земельних ділянок, псування земель, що належать власникам або перебувають у користуванні, засмічення промисловими або іншими відходами, проведення на землях розвідувальних робіт та в інших випадках виникає необхідність відновлення стану таких земель до того, який існував до порушення прав землевласників та землекористувачів.            Одним із поширених способів відновлення стану земельної ділянки є рекультивація порушених земель, умови здійснення якої визначені ст. 166 ЗК України. Крім того, на практиці досить поширеним способом відновлення стану земельної ділянки при її самовільному зайнятті є вимога знесення самовільно побудованих будівель та споруд, які були збудовані за час незаконного використання земельних ділянок);

в) визнання угоди недійсною (відповідно до вимог ст.ст. 203-207, 215-236 ЦК України недійсними є ті угоди, які не відповідають вимогам закону. За загальним правилом, правовими наслідками визнання угод недійсними є настання реституції, тобто обов’язок сторін повернути одна одній все, що було одержане за угодою, а у разі неможливості повернути одержане в натурі – відшкодувати його вартість у грошовій формі, якщо інші наслідки недійсності угод не передбачені законом (ст.ст. 203, 215, 228 Цивільного кодексу України) ;

г) визнання недійсними рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування (особливістю цього способу захисту прав на землю є те, що відповідачами виступають органи, наділені владними повноваженнями (органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади);

ґ) відшкодування заподіяних збитків (порядок відшкодування заподіяних збитків встановлений ст.ст. 611, 1166 ЦК України, ст. 157 З ... Читати далі »


Категорія: Архів новин | Переглядів: 167 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)


24 травня об 11 годині у інтернет-центрі бібліотеки відбудеться відеоконференція із циклу "Реформи в державі: роз'яснення фахівця" на тему: «Правильне оформлення сезонних працівників та безпека праці під час виконання агротехнічнх робіт».

Спікери вебінару:

- начальник відділу нагляду в АПК та СКС Володимир Ситник;

- головний державний інспектор відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Михайло Семенюк.

Запрошуємо зацікавлену аудиторію до нашої бібліотеки для участі у відеоконференції та обговоренні по темі, це чудова можливість поставити питання спеціалісту стосовно теми онлайн-консультації.

НАШІ КООРДИНАТИ:

вул. Піонерська, 2 «а».

... Читати далі »


Категорія: Архів новин | Переглядів: 195 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)


Позитивно, святково, патріотично в нашій книгозбірні святкували День вишиванки.

Протягом дня наші користувачі та гості, бібліотеки, нас радували своїми посмішками, талантами та позитивом. Щиро вдячні всім, хто долучився до нашого святкового фото флешмобу, окрема подяка нашим активним друзям-користувачам, які долучили до флешмобу своїх друзів та привели їх в бібліотеку. Ви всі були чарівні у ваших неповторних вишиванках, справжні патріоти та патріотки, сподіваюсь, що солодкий гостинець, який ви отримали від нас вам посмакував. Дякуємо Балановичам Діані, Денису та Артуру за чудові віршовані вітання, ви класні, а ваша маленька Міланка - просто чарівна зірочка, яка всіх полонила своєю посмішкою та щирістю.

Раді, що до нашого флешмобу долучились голова райдержадміністрації Микола Захарович Кушнір та заступник голови райдержадміністрації Олександр Миколайович Крупенко.

Свято триває, адже наша святкова фотозона буде діяти і в рамках святкування Дня Європи в Україні, тож, красені та красуні чекаємо на Вас.

Оксана Лісовець.

Більше фото можна переглянути в альбомах:

«День вишиванки 2018»

«Святкова фотозона до Дня вишива ... Читати далі »


Категорія: Архів новин | Переглядів: 359 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)


У неділю, 13 травня, в клубі с.Дерть пройшло свято до Дня Матері «Матусю рідненька і свята».

Учасниками свята були учні школи, користувачі бібліотеки, аматори художньої самодіяльності, фольклорний колектив «Дертяночка».

Свято для жителів села організували завклубом Валентина Чубик та бібліотекар Наталія Чубик.

Наталія Чубик.

 

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 183 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)


Друзі, сьогодні,  17 травня, святкуємо чудове свято День вишиванки. Всіх, всіх, всіх щиро зі святом. Запрошуємо Вас до нас на гостину, патріоти і патріотки у вишиванках отримають гостинець.

До Дня вишиванки, Дня Європи в Україні в бібліотеці оформлена святкова фотозона.

Запрошуємо до святкування.

Наші бібліотечні красуні та красені вже зробили світлини біля святкової фотозони, просимо і Вас.

Оксана Лісовець.

 

 

 

 

  


Категорія: Архів новин | Переглядів: 234 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 17.05.2018 | Коментарі (0)


Друзі, запрошуємо Вас відсвяткувати День вишиванки разом з нами. 17 травня всі хто завітає до бібліотеки у вишиванці гарантовано отримає гостинець. Бонус+ всім хто продекламує вірш на патріотичну тематику (про вишиванку, Україну, рідний край… ).

В програмі фотосесія, флешмоб, патріотична інформина.

Все буде патріотично-бібліотечно.

Радо на Вас чекаємо.

Чекаємо за адресою:

смт. Рокитне, вул. Піонерська, 2а

Оксана Лісовець.


Категорія: Архів новин | Переглядів: 217 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 15.05.2018 | Коментарі (0)


11 травня у бібліотеці-філії с. Блажове зібрались юні користувачі для участі у майстер класі по виготовленню квітів із кольорового паперу «Квіти для матусі», до чарівного свята Дня Матері.

Всю свою любов, тепло та вдячність юні майстри вкладали у квітковий дарунок для своїх найкращих матусь.

Руслана Кулакевич.

 

 

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 287 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 14.05.2018 | Коментарі (0)


Напередодні Дня Матері у бібліотеці с. Блажове до уваги користувачів бібліотеки оформлена фотовиставка «Як добре,що на світі мама є!».

Запрошуємо до перегляду.

Чекаємо за адресою:

с. Блажове, вул. Шкільна,11

Руслана Кулакевич.

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 183 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 14.05.2018 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2020 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов