Нові надходження
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 1848

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Корисні посиланняДля користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi


   https://twitter.com/rokitnebiblio

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.01.2019, 19:22

Друзі, запрошуємо Вас ознайомитись з книжковими новинками.

Книги в користування можна взяти у фонді абонементу книгозбірні. Цікавого та корисного читання.

Книги для книгозбірні подаровані благодійною організацією “Благодійний фонд “Бібліотечна країна”

 

БЕЛІМОВА ТЕТЯНА

Трояндовий джем. — К.: Брайт Стар Паблішинг, 2015. — 120 с.

У цій книжці зібрані твори, що об’єднані теплотою, добротою й бажан­ням трішки розрадити читача в нашому непростому сьогоденні. Авторка засвідчує, що сюжети тут не вигадані, вони насправді були пережиті їхніми героями, а вже самі персонажі потім, на вушко, розказали їх у різний, інко­ли досить несподіваний спосіб.

 

 

 

 

 

 

 

Генрі Лайон Олді.

Розповіді очевидців, або архів нагляду сімох. - К.: Грані-Т, 2008. - 160 с.; іл. (Серія «Українська майстерня фан­тастики»).

У світі шкідників - усе точнісінько так само, як і в звичайному. Та лише доти, доки не розкриються «воронячі баньки», або засмокче мановорот, або станеться якась інша приключка. І тоді починаються пригоди - іноді кумед­ні, часом дивовижні, але неодмінно повчальні й хвацько виписані справжні­ми майстрами жанру фентезі.

Бо шкідництво - це, як не крути, дар. Такий самий цікавущий, як і пись­менницький дар харків'ян Олега Ладиженського і Дмитра Громова, які при­брали собі ефектний псевдонім Генрі Лайон Олді.

 

 

 

 

 

ГУК НАТАЛЯ

Євромайдан. Звичайні герої. - К.: Брайт Стар Паблішинг, 2015. - 144 с.

Це збірка розповідей про звичайних і водночас неймовірних людей, які створили революцію 2013 - 2014 років. Тут усього потрошку: долання меж і страхів, шалена любов до Батьківщини, рішучість діяти, бажання залишити нащадкам єдину та квітучу Україну, переосмислення буття й відкриття ново­го себе, сміливість відстоювати свободу, перемога над байдужістю, буденні дива. Але основа всіх подій єдина - прагнення змінити світ на краще та віра, яка не знає слова «неможливо».

 

 

 

 

 

 

Гук Н.

Книга історій та рецептів смачного настрою. - Київ: Брайт Стар Паблішинг, 2016.— 160 с.

Як приготувати гарний родинний настрій на вечерю? Найкраще у склянку ро­зуміння додати дві жменьки теплоти, усе ретельно вимішати з великою порцією терпіння, здобрити усмішками та жартами, вкинути дрібку оптимізму, плеснути бадьорості та щедро посипати любов’ю. Не боячись розплескати, розлити в най­кращі бокали та швиденько подавати на стіл. А якщо захочете порадувати рідних ще й смаколиками - до вашої уваги найщиріші пропозиції з «Книги історій та рецептів смачного настрою».

 

 

 

 

 

 

Ільченко Олесь.

Смертельний круїз. - К.: Грані-Т, 2008.-128 с. (Серія «Дивний детектив - 08»).

Довідавшись про літературний конкурс, п’ятеро друзів-однокласників вирішують написати спільними зу­силлями детектив. А от про що він і чи переміг твір на конкурсі, дізнаєшся з нової книги Олеся Ільченка, до якої увійшло дві розповіді про те, як писати і пере­писувати детективи на свій смак. Тож ти матимеш на­году навчитися створювати власні захоплюючі історії та насолодитись уже існуючими.

 

 

 

 

 

 

Казки про тварин. - К: Грані-Т, 2008. — 72 с, іл. (серія «Українські народні казки з вузликами»)

Мабуть, ще не доводилося маленьким допитливим читачам діставати цікавинки з чарівних вузликів. А нова серія «Українські народні казки з вузликами» якраз стане у пригоді розумникам і їхнім батькам, які мають змогу ще раз відкрити для себе глибину і мудрість народної казки.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

 

 

 

КІРОҐА Орасіо

Казки сельви. Львів: ТОВ «Видавництво Кальварія», 2015. - 116 с.

Уругваєць за походженням, Орасіо Кіроґа (1878—1937) більшу — частину життя провів у Аргентині, де й відбулося його становлення як письменника. Якщо ж узяти до уваги спільність мови, значення та вплив Кіроґи на багатьох сучасників та наступників, то стає цілком очевидною його континентальна роль як письменника латиноамериканського.

Орасіо Кіроґа творив у різних жанрах — дебютувавши як поет, згодом він став автором двох романів, повісті, збірника п’єс. Однак для читачів Кіроґа — передусім неперевершений майстер оповідання. Зворушливим та оригінальним залишається він і тоді, коли звертається до такого жанру як казки та оповідання про тварин.

Ще в 1903 році Орасіо Кіроґа як фотограф узяв участь в археологічні експедиції в аргентинській провінції Місьйонес. Згодом, зачарований первозданною природою тих місць, залишив Буенос-Айрес і на довгі десять років оселився у сельві — саме так іспанською та португальською мовами звуть буйні тропічні ліси Південної Америки. Досвід життя серед дикої природи прислужився письменникові у створенні збірника оповідань «Дикун» (1920), а також книжок «Казки сельви» (1918) та «Пригоди Анаконди» (1921).

Дві останні, перекладені українською, ввійшли до цього видання і, на думку видавництва, зацікавлять широке коло читачів — і зовсім юних, і дорослих.

 

КОВАЛЬ Ірена

Незаземлені. Роман. — Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2016- 204 с.

Роман американської письменниці українського походжен­ня Ірени Коваль «Незаземлені» присвячено темам глибокого розриву між світами — капіталістичним і соціалістичним, неможливого, але від того не менш щемкого кохання, а та­кож поєднання поколінь українців, розведених війнами, режимами і океанами. У романі, написаному у своєрідно­му авторському стилі, оповідається про брата й сестру, які вперше зустрілися у вже дорослому віці — і знову мусили втратити одне одного.

 

 

 

 

 

 

Кононенко Є.

Героїні та герої: статті та есеї / Євгенія Кононенко. - К.: Грані-Т, 2010. - 200 с. (Серія De profundis).

Провокативні, часом відверто епатажні есеї відомої сучас­ної письменниці Євгенії Кононенко присвячені передовсім героям і героїням української та світової культури. Об'єктом цих студій є не Леся Українка, Ліна Костенко чи Оксана Забужко, а їхні медійні та віртуальні образи, міфи й симулякри маскульту, за допомогою яких творяться, утверджують­ся й розвінчуються кумири. Авторка не боїться торкатися непопулярних, а часом і відверто дражливих тем, - тож ця книжка неодмінно викличе в читачів суперечливі думки, а може, навіть бурхливі дискусії в середовищі митців та інте­лектуалістів, Утім, за допомогою неї ми зможемо осмислити цілу низку феноменів постмодерного культурного просто­ру, до яких досі було непросто «дібрати ключа».

 

 

 

 

Крым А.

Труба! : роман  / А. Крым. — К.: Радуга, 2016. — 586 с. —

Вы еще не читали знаменитий сатирический роман «Труба»? Тогда вам можно позавидовать, ибо вас ждет необычное и даже фантастическое путешествие вместе с его героями. Об этом вы, конечно, узнаєте, постоянно терзаясь догадками: о ком же этот роман?

О нас, или...

Роман неоднократно переиздавался в России, Польше, Болгарии, переведен на украинский и немецкий язики. В предложенном сборнике вы найдете и не менее яркие и увлекательные рассказы, ранее публиковавшиеся в литературной периодике, выходившие отдельными книгами, в том числе и за рубежом.

 

 

 

 

Лоґінов Святослав.

Билиця про казкового звіра. — К.: Грані-Т, 2009. — 128 с., іл. (Серія «Українська майстерня фантастики»)

Відтепер фантастика Святослава Логінова доступна і українському читачеві.

Невідоме чекає на тебе, досліднику світів! Дракони і єдинороги будуть ходити повз тебе; лицарі гримітимуть зброєю, а чаклуни робитимуть магічні паси в лічених сантиметрах від твого обличчя...

Несподівані повороти сюжету, драматизм та розмірковування на вічну тему добра і зла не залишать байдужим найвимогливішого прихильника фентезійного жанру.

 

 

 

 

Маріо Варгас Льйоса

Хто вбив Паломіно Молеро? Повість / Переклад з іспанської Сергія Борщевського та Лева Олевського. — Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2016. — 144 с.

Дія повісті «Хто вбив Паломіно Молеро?» охоплює лише дев’ятнадцять днів, короткий проміжок часу від скоєння злочину до його розкриття. А водночас — кримінальний сюжет, напружена атмосфера, в якій, одначе, не бракує гумору і ліричних моментів, що дозволяють авторові дослідити хиби суспільства, де стає можливим жорстоке вбивство.

Це видання присвячується 80-літтю від дня народження Маріо Варгаса Льйоси. Вперше повість опубліковано в журналі «Всесвіт», 1988, № 8.

 

 

 

 

Миллер А.

Башня аквилонская : пьесы  / А. Миллер. — К.: Радуга, 2016. — 366 с. —

Андрей Миллер, известный киевский прозаик, лауреат Гоголевской премии Союза писателей Украины, последние несколько лет писал в основном пьесы для театра. Первая же его пьеса «Прощание Дон-Жуана» бьла поставлена одним из лучших украинских режиссеров Дмитрием Богомазовым. Она с многолетним успехом шла на сцене Киевского Театра драмы и комедии на Левом берегу Днепра.

В этой книге представлены пять пьес Миллера, все они написаны в разных жанрах: от классической трагикомедии до придуманной им са­мим «бизнес-мистерии». В его пьесах успешный бизнесмен, например, неожиданно попадает в странную «зазеркальную» ситуацию и виходит из нее изменившимся; некая партия «Трудовые корсары» захватывает власть в демократической стране и обвявляет главного пирата королем, но того все время преследует «призрак демократии»; а неунывающая и язвительная Баба-яга помогает сразу трем Народам выжить в их противостоянии с кровавым царем-летуном, возомнившим себя «мировим смотрящим».

Две его последние пьесы, включая «Башню Аквилонскую» — довольно злые политические сатиры. В бурлеске «Сумерки короля Тенебриса» Миллер предсказал «Майдан». Но о чем би ни писал автор, какие би серьезные теми ни затрагивал, его тексти всегда смешны, ироничны и занимательны.

 

Нікітюк Марися

Безодня. Оповідання.— Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2016. — 280 с.

 «Безодня» - це історії катастроф, які не тільки спричиняють колапс у вну­трішньому світі героїв, а й можуть призвести до загибелі всесвіту, в якому ми живемо. Одвічна жорстокість, як і безмежна любов зазвучать у новій тональності, де з’являються незвичні сенси - і оголюється найсокровенніше. Лейтмотивом оповіді є сміливий погляд автора на суперечливу людську природу.

 

 

 

 

 

 

 

Покальчук О.

Як правильно сісти в куток Не думая о медведе. - К.: Грані-Т, 2007. - 208 с. (Серія «De profundis»)

 

 

 

 

 

 

 

 

СЛАВА СВІТОВА

Жила-була Я. - К.: Брайт Стар Паблішинг, 2016.— 136 с.

Що робити, коли раптом стає до оскомини тісно у топографічних межах маленького міста? А тут ще колега по роботі бере на кпини твою жагу до авантюр
радить присвятити молодість написанню наукових талмудів. До того ж батьки...
несподівано переїжджають до столиці та лишають на тебе рудого кота, кіпи студентських зошитів і розбиті на друзки мрії про барвисте життя, сповнене пригод
позитиву. «Що ж його робити?» - запитує себе Слава Світова... та безжально спалює мости. Збирає докупи туфлі на високих підборах, стоси книг, великі мрії та
сміливо рушає вперед - на пошуки пригод і сюжетів для майбутньої книжки!

 

 

 

 

СМАЛЬ ЮЛІЯ

Хто повірить Елеонорі Чайці? - К.: Брайт Стар Паблішинг, 2016. — 144 с.

Ця книжка про вчительку - розумну, добру, справжню вчительку, яку люблять діти і яка любить дітей. І такі вчителі, справді, живуть серед нас, тільки ми їх, напевно, не помічаємо.

А найголовніше, що ця розповідь — про любов.

 

 

 

 

 

ТАТАРІШВІЛІ Кондрате (Уіараго)

Мамелюк. Історична повість / Переклад з грузинської Рауля Чілачави. — Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2017. — 128 с.

Гостросюжетна повість грузинського письменника Кондрате Татарішвілі (1872—1929) «Мамелюк» розповідає про трагічну долю жертв страшного лиха феодальної Грузії — работоргівлі. Маленький грузинський хлопчик Хвича, викрадений розбійниками і вивезений в Єгипет, стає уславленим полко­водцем мамелюків («білих рабів») Махмуд-беєм і в битві з наполеонівською армією знаходить свій трагічний кінець. Почутий з вуст пораненого ним венеціанського сотника передсмертний вигук рідною мовою «вай нана» миттю оживляє перед очима Хвичі-Махмуда призабуту вітчизну, батьків, друзів дитинства. І в убитому власноручно венеціанцеві він впізнає сина земляків-невільників Резо і Саломе, проданих у Францію.

«Блискучим історичним офортом, створеним рукою майстра епохи Відрод­ження», назвав повість «Мамелюк» видатний грузинський поет Тіціан Табідзе. Читач має змогу особисто переконатися у справедливості цього твердження.

 

 

 

 

Теплі історії про кохання: Збірка оповідань / За ред. Ю. Шутенко. - К.: Брайт Стар Паблішинг, 2017.— 136 с.

Збірка містить оповідання про кохання різних авторів. Твори сповнені багатьох переживань: є в них і радість, і хвилювання, ніжність і міць, віра й сподівання на краще, тріумф і туга, вдячність і прозріння. Історії змусять і весело посміятися, і замислитися, деякі -зворушать до сліз. Со­лодкого читання та радості кохання!

 

 

 

 

 

 

 


Хомич Н.

Пространство «Х», или территория лжи : роман  /Н. Хомич. — К.: Радуга, 2016. — 228 с. —

Герои этого романа — наши современники. Случайная встреча заставляет их погрузиться в тайну, которой уже тисяча лет. А желание докопаться до правди прошлого неожиданно вскрывает их собственные тайни.

Киевская Русь, XI век. Князь Владимир и Рогнеда; Ярослав Мудрий и его невеста — шведская принцесса Ингигерд. Насколько точно события тех лет отраженны в летописях и скандинавских сагах? С достоверностью можно утверждать лишь одно — в то время чувствовали, страдали и любили так же, как и сегодня.

Прошлое никуда не исчезло. Пласт за пластом, как годовые кольца на распиле дерева, оно осязаемо и вполне реально. А носителями каких генов в своем ДНК являємся ми — потомки Киевской Руси?

Захватывающий и динамичный сюжет, ярко и живо описанные исторические события будут держать читателя в напряжении до самого окончания книги.

Собор Святой Софии в Києве — «краеугольный камень» романа. Именно отсюда, прочитав древние надписи на его стенах — граффити и разгадав их тайну, герой романа отправляются в путешествие в Скандинавию: родину невесты Ярослава Мудрого — Ингигерд.

Тем, кто знает, что такое любовь, посвящается зта книга.

 

Хомич Н.

Тайна гробницы : роман  /Н. Хомич. — К.: Радуга, 2016. — 420 с. —

Погребенные в толще столетий, почти забытые — тени минувшего... Насколько опасно тревожить их? Перед читателями романа предстанет гигантское историческое полотно, где основной связующей нитью, стежок за стежком проникающей из прошлого в настоящее, из века XI в век XXI, будет любовь. Это чувство, сплетаясь в замысловатый узор, навсегда соединит судьбы Ярослава Мудрого и шведской принцессы Ингигерд, их детей — Изяслава, Святослава и Всеволода и их жен — Гертруды Польской, Оды Штаденской и юной половецкой княжны Саакхан; оставит неизгладимый след в судьбах правителей и простих смертних, а также главных героев — наших современников. Во время увлекательного пути по главам этой книги читателям, вне зависимости от того, согласятся они со взглядами автора или нет, наверняка предстоит задуматься о собственной судьбе, судьбе страны, да и мира в целом.

 

 

 

Це зробила вона : для дітей серед. Шк. в. – К.: Видавництво, 2018.— 104 с.

Дівчата можуть усе. Настав час уповні відкрити і гідно оцінити внесок видатних українок у науку, культуру, політику. Вони творили нову Україну, вони здобули повагу й славу по цілому світу, вони мріяли і досягали мети. Вони й далі це роблять. Ми це робимо. Це зробила вона – це зможеш зробити і ти. 

 

 

 

 

 

 

Шинкарук С.

Чому я не стану президентом : оповідання  / С. Шинкарук. — К.: Радуга, 2017. — 326 с. —

У цій книжці яскрава колекція оповідань — веселих, іронічних, сатиричних. І це не випад­ково. Адже автор у складі команди «Три тов­стуни» був дворазовим чемпіоном Української ліги Клубу веселих та кмітливих на телекана­лі «1+1», він лауреат конкурсу на кращий сце­нарій для кіножурналу «Фитиль» і вже понад десять років - сценарист «Студії «Квартал-95».

Час дії оповідань — сьогоднішній день і далеке майбутнє, місце дії — Україна, інші країни і навіть космічні простори. А ще тут дивовижний букет літературних прянощів — незвичайні пригоди, парадоксальні ситуації, оригінальні ідеї, припущення і, як у реально­му житті, перчинки болю та смутку. Справжня проза, яку треба читати.

 

 

 

 

ШКЄМА АНТАНАС

Сонячні дні. - К. : Брайт Стар Паблішинг, 2017. - 72 с.

Невідомі сторінки історії. Вісімнадцятий рік минулого століття, Грома­дянська війна, чоловік, жінка, дитина... Історія не знає жалю до маленької людини в цьому світі. Революції перемелюють кістки і тих, хто їх розв’язує, і тих, хто не має й не хоче мати жодного стосунку до них.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рокитнівська ЦСПШБ © 2019 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов