Конкурси, гранти, проекти
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 1709

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Корисні посиланняДля користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi
   


Вітаю Вас, Гість · RSS 20.02.2018, 03:44

 

ЛІТНЯ ШКОЛА 2018 ДЛЯ БІБЛІОТЕКАРІВ.

МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА 2018 ДЛЯ МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ - КЕРІВНИКІВ БІБЛІОТЕК

Вища школа засобів масової інформації в Штутгарті і Гете-Інститут запрошують взяти участь у Міжнародній літній школі для молодих фахівців, майбутніх керівників бібліотек. Літня школа відбудеться з 23 по 28 липня 2018 року в Вищій школі ЗМІ Штутгарта.

Тема річної школи: «Соціально активні, інноваційні, доступні для всіх: бібліотеки майбутнього вносять вклад в виконання програми Організації Об'єднаних Націй на 20-30 рік».

Заняття Літньої школи проходять на англійській мові.

Подача заявок до 10 березня 2018.

Бібліотекарі з країн Східної Європи та Центральної Азії, Близького Сходу і Північної Африки можуть подати заявку в Гете-Інститут на отримання стипендії.

Правила участі в Літній школі 2018 / англійською мовою (PDF, 203 kB)

Формуляр заявки / англійською мовою (PDF, 120 kB)

 

Джерело:

https://www.goethe.de/ins/ru/ru/m/sta/mos/bib/somm.html


Нова мобільна книжкова виставка «Читай зі смаком».

Молодіжна секція УБА запрошує всіх бажаючих взяти участь у новій мобільній книжковій виставці 2018 року в межах проекту Секції«Display – кросинг». Його метою є популяризація такого напряму бібліотечно-інформаційної роботи як організація книжкової виставки, акцентування уваги на розробці її дизайну. Проект сприятиме професійному спілкуванню та обміну досвідом з даного питання між фахівцями для удосконалення виставкової діяльності бібліотек України, пошуку нових ідей та форм.

З долею книги – продукту писемної культури – тісно пов'язана доля національної культури. І сьогодні людина залучається до національної культури через книги, а її культурний рівень, як і раніше, вимірюється кількістю прочитаних книг. Цей критерій, безумовно, не єдиний, але визначальний. Тож пропонуємо долучитися до цьогорічної мобільної книжкової виставки Молодіжної секції УБА, яка формує інтерес до книги через колірне, смакове і асоціативне сприйняття. Вона має назву «Читай зі смаком». Вишукані, елегантні, незвичні літературні присмаки не залишать байдужими ваших читачів і змусять їх прочитати якомога більше книг.

Концепцію і дизайн виставки уже розроблено, за Вами підбір літератури, предметів і оформлення всіх складових в одне ціле.

Після отримання розробки, учасник оформляє виставку у своїй бібліотеці - роздруковує отриманий матеріал, підбирає відповідну літературу, та, за бажанням, може додати свої елементи, які перетворять звичайну виставку на інсталяцію. Це можуть бути предмети, аксесуари, ілюстративний матеріал, інформаційні роздруківки тощо. Після закінчення терміну експонування у певній бібліотеці (1 тиждень + 2 дні на оформлення) розробка дизайну передається іншому учаснику.

Варіації виставки кожного учасника відображатимуться на сторінці проекту у соціальній мережі Facebook і таким чином фіксуватимуться результати проекту.

Учасником проекту «Display – кросинг» може стати будь-яка бібліотека України.

Для цього потрібно до 15 лютого 2018 р. звернутись до координатора проекту за електронною адресою vsiakih@gmail.com (Всяких Вікторія).

Джерело:

https://molod.ula.org.ua/novini/item/684-nova-mobilna-knyzhkova-vystavka-chytai-zi-smakom


Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації шукає спікерів на III Форум молодих бібліотекарів, 12-13 квітня 2018 р., м. Львів.

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації оголошує про набір спікерів на ІІІ Форум молодих бібліотекарів, що відбудеться 12-13 квітня 2018 р. у м. Львів (Центр Митрополита Андрія Шептицького Українського католицького університету).

Тема цьогорічного Форуму – «Бібліотеки та сталий розвиток суспільства».

Світова бібліотечна спільнота активно долучилася до підтримки досягнення Цілей сталого розвитку ООН до 2030 після їх проголошення. Інфраструктура, персонал, включеність у соціальний простір роблять бібліотеку перспективним агентом Цілей сталого розвитку. Українські бібліотеки мають необхідний потенціал для активного долучення у загальносвітові процеси підтримки Глобальних цілей сталого розвитку. Проте відсутність інформації про ефективні практики, впроваджені в інших бібліотеках України та світу, гальмує більш системне включення бібліотек у підтримку Цілей. Саме тому Форум молодих бібліотекарів має на меті зібрати успішні кейси реалізації проектів, спрямованих на підтримку Цілей сталого розвитку, в Україні та закордоном.

Учасниками форуму стануть понад 50 молодих бібліотекарів зі всієї України, а також молоді професіонали із Латвії та Білорусії.

В програмі заходу - виступи спікерів, презентації та обговорення, знайомства та неформальне спілкування.

Запрошуємо спікерів поділитись досвідом, теоретичним та практичним, в бібліотечній та культурній сферах успішного упровадження послуг у бібліотеках України, які просувають Цілі сталого розвитку ООН.

Приклади того, як бібліотеки можуть сприяти реалізації порядку денного ООН з питань сталого розвитку до 2030 p., читайте тут.

Реєстрація доповідачів за посиланням триває до 1 березня 2018 року.

Відібраним спікерам організатори Форуму покривають 50% реєстраційного внеску на Форум. Проїзд та проживання за рахунок спікера.

З додаткових питань: smb-uba@ukr.net, 097 657 25 40.

Робочі мови Форуму: українська, англійська.

Джерело:

https://molod.ula.org.ua/novini/item/683-shukaiemo-spikeriv-na-iii-forum-molodykh-bibliotekariv-12-13-kvitnia-2018-r-m-lviv

 


Конкурс для сільських бібліотекарів Рівненщини.

Громадська організація «Рівненське обласне відділення УБА» оголошує конкурс для дійсних членів організації, які працюють в публічних бібліотеках сільської місцевості. Конкурс проводиться з метою виявлення зміни середовища сільських бібліотек області для підвищення комфортності бібліотечного обслуговування сільського населення, стимулювання творчої та професійної активності сільських бібліотекарів.

Ви вважаєте, що ваша бібліотека місце нових та цікавих можливостей для дітей, молоді, дорослих, є книжкові новинки, можливість вибору та повна свобода дій – читати, працювати за комп'ютером чи власним гаджетом в інтернеті, гратися в ігри, працювати в групі, опановувати щось нове, наприклад стати учасником тренінгу, майстер-класу, спілкуватися іноземною, подивитися фільм або просто відпочити, бо в бібліотеці комфортно, сучасно і є безліч цікавих фішок – беріть участь в обласному конкурсі-огляді сільських бібліотек Рівненської області «Краща сільська бібліотека»!

У конкурсі-огляді можуть брати участь бібліотекарі – дійсні члени ГО «РОВ УБА», які працюють в сільських філіях, сільських бібліотеках об’єднаних територіальних громад Рівненської області.

Положення про Конкурс-огляд (http://libr.rv.ua/ua/libr/217-konkurs-oglyad-kracsha-silska-bibiloteka/).

Старт – 25 січня 2018 року.

Етапи Конкурсу-огляду:

– перший етап проходить з 1 березня по 1 квітня 2018 року. Сільські бібліотеки – учасники конкурсу – готують та надають роботи до конкурсної комісії.

– другий етап проходить з 2 квітня по 22 квітня 2018 року. Конкурсна комісія знайомиться з роботами та підводить підсумки конкурсу-огляду.

Конкурсна робота надсилається на адресу:

33028, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, вул. Короленка, 6, м. Рівне (відділ маркетингу, з приміткою «на конкурс»).

Оголошення результатів Конкурсу – 1 травня 2018 року на веб-сайтах ГО "РОВ УБА", РОУНБ http://www.libr.rv.ua/, у соціальних мережах.

Джерело:

http://libr.rv.ua/ua/news/5039/


Конкурс на девіз УБА 2018 року

Президія Української бібліотечної асоціації оголошує конкурс на девіз УБА 2018 р. Концепція девізу має відображати роль бібліотек у сучасному світі, сприяти розумінню суспільством і кожним громадянином значення книгозбірень для сьогодення та майбутнього України.

Пропозиції на конкурс девізів (до 5 слів) надсилаються за цією формою до 10 лютого 2018 р. Не забудьте вказати своє ім`я, місце роботи, посаду, контактну інформацію.

Девізи УБА минулих років дивіться тут.

 

Організатори заохочують до участі у конкурсі як колег, так і користувачів бібліотек!

Джерело:

https://ula.org.ua/news/3863-oholosheno-konkurs-na-deviz-uba-2018-roku

 


 

Рокитнівська ЦСПШБ © 2018 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов