Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 1945

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Корисні посиланняДля користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi


   https://twitter.com/rokitnebiblio

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.10.2019, 15:12

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 43 44 »

З метою поглиблення і удосконалення практичної і теоретичної підготовки бібліотекарів, освоєння нових ділянок роботи, нових функціональних обов’язків, бібліотечних технологій 15-16 листопада 2017 року було проведено стажування новопризначених бібліотечних працівників із сіл Сновидовичі - Будкін Галини, Дерть - Чубик Наталії, Більськ - Борисовець Ірини, Вежиця - Даниш Кристини та смт Томашгород - Куришко Ірини.

Консультацію по веденню облікових документів (щоденників роботи, формулярів), популяризації сучасної української книги, книг місцевих авторів, діяльності ПЦРІ надала Лобач Тетяна Петрівна, бібліотекар відділу обслуговування. Про роботу з людьми з обмеженими можливостями та приорітетними групами ознайомила Боровська Антоніна Олександрівна, бібліотекар відділу обслуговування. Бібліотекар відділу обслуговування Лінкевич Валентина Євгенівна поділилась досвідом по організації масової роботи в бібліотеці. Про роботу з фондом, ведення облікових документі (сумарних та інвентарних книг) розповіла Гуз Марія Іванівна, провідний методист ЦРБ.

Про довідко-бібліографічний апарат бібліотеки, довідково-бібліографічну та інформаційно - бібліографічну роботу розповіла бібліограф центральної районної бібліотеки Єремейчук Валентина Олексіївна.

Після обідноьї перерви провідний методист ЦРБ Марія Гуз знайомила учасників навчання із основними напрямками роботи бібліотеки-філії. Значну увагу було приділено створенню комфорнтного середовища та підняттю іміджу бібліотеки, краєзнавству і зокрема бібліотечному туризму, впровадженню в роботу бібліотек інноваційних форм і методів роботи, національно-патріотичному вихованню молоді та ін. 

Провідний бібліотекар по новітніх технологіях Оксана Миколаївна Лісовець розповіла про технології Веб 2.0 у бібліотечній діяльності, зокрема поінформувала про веб-сайти, блог, які підтримує районна бібліотека, соціальні мережі, які використовує книгозбірня для поширення інформації про цікаві події бібліотечного життя, нові послуги. Для колег були підготовлені інформаційні листки «Рокитнівська центральна районна бібліотека в мережі інтернет». Також, як координатор проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» розповіла учасникам стажування про послуги Пункту європейської інформації.

На другий день занять молоді колеги під керівництвом Гуз Марії працювали над освоєнням роботи по плануванню та звітності. Знайомились із роботою в програмі ЕСМаР (Електронна система моніторингу базової мережі публічних бібліотек України).

З формами і методами бібліотечної роботи з дітьми колег ознайомили працівники районної бібліотеки для дітей Комзюк Лариса Адамівна та Скаковець Тетяна Євгенівна.

На завершення стажуванняя було проведено анкетування учасників стажування.

Марія Гуз, провідний методист ЦРБ.

 

 

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 224 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 17.11.2017 | Коментарі (0)


16 листопада для новопризначених колег проведений web-огляд віртуальною виставкою «Джерела толерантності» до  Міжнародного дня толерантності.

О 16.00 годині з користувачами інтернет-центру бібліотеки переглянули відео ролик «Не слідуй стереотипам! Толерантность/Толерантність/Tolerance», обговорили побачене, зробили висновки.

Оксана Лісовець.


Категорія: Архів новин | Переглядів: 185 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 17.11.2017 | Коментарі (0)


16 листопада об 11.00 годині у інтернет-центрі бібліотеки відбувся вебінар на тему "Сплата аліментів на дитину: розмір та порядок нарахування".

Спікером вебінару була - Ольга Володимирівна Мельник, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відеоконференція проведена в рамках циклу відеоконференцій «Твоє право».

Присутні почули відповіді спеціаліста по темі вебінару.

Оксана Лісовець.

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 144 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)


15 листопада під час стажування новопризначених бібліотечних працівників координатор проекту Пункту європейської інформації  ознайомила колег з послугами Пункту європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в бібліотеці». Колег зацікавила інформація про конкурси та гранти, зокрема ті, які пропонують для наших учнів та студентів освітні заклади членів ЄС, тож в подальшому для них буде проводитись е-розсилка інформації.

Оксана Лісовець.


Категорія: Архів новин | Переглядів: 190 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)


15 листопада в інтернет-центрі бібліотеки (Пункті європейської інформації (ПЄІ) проведена віртуальна подорож «Шедеври Європейської культури та літератури».

Присутні дізнались цікаві факти про відомих європейських письменників, композиторів, художників. Ознайомились з найвідомішими їх творами, переглянули картини нідерландського художника Вінсента Віллема ван Гога.

Оксана Лісовець.


Категорія: Архів новин | Переглядів: 208 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 15.11.2017 | Коментарі (0)


16 листопада об 11.00 годині в рамках циклу відеоконференцій «Твоє право» у інтернет-центрі бібліотеки відбудеться вебінар на тему "Сплата аліментів на дитину: розмір та порядок нарахування"

Спікер - начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Володимирівна Мельник.

Запрошуємо зацікавлену аудиторію до нашої бібліотеки для участі у вебінарі та обговоренні по темі, це чудова можливість поставити питання спеціалісту стосовно теми відеоконференції.

 

НАШІ КООРДИНАТИ:

вул. Піонерська, 2 «а».

Тел. 2-19-54

e-mail: rvbiblio@gmail.com

ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС.


Категорія: Архів новин | Переглядів: 127 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)


Відсвяткувала свій п’ятнадцятирічний ювілей громадська організація літературно-мистецьке об’єднання «Рокита». Це люди закоханні у слово, живопис, музику, які збираються в читальній залі нашої книгозбірні. 12 листопада найактивніші члени «Рокити» - Віра Терещук, Григорій Терещук, Анна Волошина, Валентина Дідик, Олена Горпиніч, Теодор Міцковський, Ганна Близнюк, Валентина Зубчик, організували творче свято у кафе-барі «Павук».

Серед запрошених гостей: Наталія Лозян – головний редактор районної газети «Новини Рокитнівщини», Людмила Пишняк – керівник апарату Рокитнівської районної державної адміністрації, Юлія Коханевич – директор КЗ «Рокитнівська ЦБС», Валентина Лінкевич – бібліотекар читальної зали КЗ «Рокитнівська ЦБС».

Приємним сюрпризом для колег стала творча виставка, яка містила книги авторів «Рокити», архів фотографій про заходи в яких брали участь члени «Рокити», нові картини Григорія Терещука. Виставку оформила Віра Терещук.

Віра Іванівна Терещук, як голова громадської організації «Рокита», привітала всіх присутніх з 15-річчям, читала свої нові вірші, які подала на розсуд присутніх. Ознайомила з своїми новими поезіями Анна Волошина, Валентина Дідик. Порадувала своїми доробками Олена Горпиніч, вірші якої з гуморинкою, привітала зі святом своїх колег, подарувавши їм свою нову збірку «Роздуми» (свою нову збірку пані Олена подарувала і нашій книгозбірні за що ми їй дуже вдячні). Влилася в колектив молода кров - Валентина Зубчик, яка порадувала присутніх читанням нових поезій.

Дуже приємно, що не забув привітати присутніх зі святом голова районної державної адміністрації Микола Захарович Кушнір по телефону, бо на часі, як волонтер знаходиться в зоні АТО. За дорученням Миколи Захаровича, Людмила Опанасівна вручила подяки від райдержадміністрації всім членам «Рокити».

В таких людях жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку вони вкладають своє життя, свої сподіванки, розум, досвід, почуття.

Творчих Вам здобутків, дорогі наші літератори!

Валентина Лінкевич.

Оксана Лісовець.

Фото Юлії Коханевич.

... Читати далі »


Категорія: Архів новин | Переглядів: 396 | Додав: WWWWW_W | Дата: 13.11.2017 | Коментарі (0)


Мову свою солов’їну –

Мамину пісню-розмай,

Сину мій, рідна дитино,

Не забувай!

Кононенко Д.

9 листопада, в читальній залі, ознайомлено дітей з книжково-ілюстративною виставкою «Ти, наше диво калинове, кохана українська мова», яка приурочена пам’яті Преподобного Нестора-літописця і саме в цей день наша держава відзначає День української писемності та мови. Бібліотекар читального залу розповіла присутнім, що це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формує громадський світогляд, щоб кожен відчув себе у рідному слові.

 Також проведено подорож по папці-досьє «За мовою -  Україна». У День української писемності та мови хочеться сказати: «Люди, не цурайтеся рідної української мови, любіть свою Батьківщину, як матір, як неньку свою!»

Валентина Лінкевич.


Категорія: Архів новин | Переглядів: 167 | Додав: WWWWW_W | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)


Податковий календар на листопад 2017.

Четвер, 9 листопада

Останній день подання

 • звіту про суми податкових пільг за ІІІ квартал
 • податкової декларації з податку на прибуток підприємства за три квартали платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу (платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації (п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу)).
 • розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності, за три квартали
 • розрахунку податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення окремого балансу фінансово-господарської діяльності за три квартали платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу
 • розрахунку податку на прибуток постійного представництва нерезидента, визначеного шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7, за три квартали платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу
 • декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, за IІІ квартал
 • податкової декларації з ПДВ платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу, за ІІІ квартал
 • звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту за жовтень (форма № 1-РС)
 • звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за жовтень (форма № 2-РС)
 • звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів за жовтень (форма № 3-РС)
 • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за жовтень (форма № 1-ОА)
 • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за жовтень (форма № 1-ОТ)
 • податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця третьої групи за ІІІ квартал
 • податкової декларації рентної плати з розрахунком:

рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів за ІІІ квартал; рентної плати за спеціальне використання води за ІІІ квартал; рентної плати за користування надрами без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за ІІІ квартал

 • податкової декларації екологічного податку за ІІІ квартал
 • податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за три квартали
 • податкової декларації туристичного збору за три квартали
 • податкової декларації платника єдиного податку юридичними особами та фізичними особами —підприємцями третьої групи за три квартали
 • податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку за IІІ квартал (форма № 1ДФ)

 

Середа, 15 листопада

Останній день подання

 • звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за жовтень (форма № ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку; довідки про використані розрахункові книжки за жовтень

 

... Читати далі »


Категорія: Архів новин | Переглядів: 144 | Додав: WWWWW_W | Дата: 03.11.2017 | Коментарі (0)


30 жовтня об 11 годині у інтернет-центрі бібліотеки відбувся вебінар «Бібліотека – осередок інтелектуального дозвілля та спілкування молоді». Вебінар організувала Рівненська обласна бібліотека для молоді для бібліотекарів, що обслуговують юнацтво та молодь. Участь у вебінарі прийняли бібліотекарі Рокитнівської районної та міської бібліотек.

Колеги з Рівненської обласної бібліотеки для молоді поділились своїм досвідом у виступах: «Використання небібліотечних підходів у партнерській діяльності бібліотеки»; «Соціальні медіа як інструмент комунікаційно-іміджевої політики бібліотеки»; «Бібліотека – інтелектуальний центр інформування молоді про Європу»; «Поліваріантні методи масової роботи в дозвілевій діяльності бібліотеки»; «Бібліотечний ворк-шоп як сучасна форма організації дозвілля дітей та молоді»; «Створення сучасного бібліотечного простору для змістовного спілкування молоді».

З цікавих та корисних виступів колег можна багато чого запровадити у своїх книгозбірнях, що й, думаю, буде зроблено при плануванні роботи на 2018 рік. Дякуємо організаторам за вебінар та цікаві ідеї та форми роботи.

Оксана Лісовець.


Категорія: Архів новин | Переглядів: 208 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.10.2017 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2019 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов