Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 1998

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Корисні посиланняДля користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi


   https://twitter.com/rokitnebiblio

Вітаю Вас, Гість · RSS 06.06.2020, 20:21

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 106 107 108 109 110 ... 117 118 »


ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!
В ЦЕНТРАЛЬНІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПРОВОДЯТЬ НАБІР
НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ НАВЧАННЯ

Наші послуги:
 
-        ОСВОЕННЯ РОБОТИ НА ПЕРСОНАЛЬНОМУ КОМП’ЮТЕРІ;
-        РОБОТА З ПРОГРАМАМИ ПАКЕТУ MICROSOFT OFFICE (MSWORD ... Читати далі »

Категорія: | Переглядів: 491 | Додав: WWWWW_W | Дата: 29.02.2012 | Коментарі (0)


         19 лютого 2012 року в читальному залі Рокитнівської ЦРБ відбулось засідання літературного об’єднання «Рокита». 

        Присутні літератори Рокитнівщини: Терещук В., Дідик В., Шепетуха В., Волошина А., Дорошенко О., Горпиніч О., Тимощук В. Люди згуртовані спільними захопленнями, закоханні в поезію і не тільки. Ділилися новими доробками -  читали свої вірші, гуморески, оповідання. Творча атмосфера сприяла спілкуванню, давали зауваження, поради, жартували. Дві години пролетіли, як одна мить, непомітно.

         Бажаючим поділитися своєю творчістю, послухати поради, зауваження до своїх творів   звертайтесь до Рокитнівської ЦРБ в читальний зал.

         Наша адреса:  смт. Рокитно, Піонерська 2а.

Категорія: | Переглядів: 364 | Додав: WWWWW_W | Дата: 20.02.2012 | Коментарі (0)


 2 лютого 2012 року у читальному залі нашої бібліотеки відбувся літературний диліжанс по творчості класика української літератури Євгена Маланюка (до 115 річчя від дня народження) «На перехресті слова розіп’ятий».

            На заході були присутні учні школи та студенти медичного училища. Користувачі бібліотеки познайомилися із життям і творчою спадщиною поета, із зразками його прекрасної любовної лірики, в якій поет освідчується в коханні, оспівує жінку або жалкує за втраченими почуттями.


Категорія: | Переглядів: 602 | Додав: WWWWW_W | Дата: 02.02.2012 | Коментарі (0)


 31. 01. 2012 року в читальному залі Рокитнівської районної бібліотеки відбувся правовий всеобуч «Необхідність попередження насильства в сім’ї», перед присутніми виступила начальник Рокитнівського районного управління юстиції Тетяна Федорівна  Козаченко.

     Одним з найважливіших завдань соціально орієнтованої держави є сприяння вихованню здорових дітей, розвитку молодих сімей, задоволення їх потреб та виконання обов'язків передбачених чинним законодавством. Українська держава здійснює ряд дій, спрямованих на пріоритетне ефективне вирішення проблем сім'ї та дитинства, що є проблемою національного значення, котра потребує першочергового вирішення. На жаль у нашому соціумі є непоодинокими випадки насилля у сім’ї.

     З метою визначення правових і організаційних основ попередження насильства в сім'ї, органів та установ, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї 15 листопада 2001 року прийнято Закон України «Про попередження насильства в сім’ї».

      Даним законом визначено поняття насильства в сім`ї та види такого насильства:

- насильство в сім'ї - будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю;

- фізичне насильство в сім'ї - умисне нанесення одним членом сім'ї іншому члену сім'ї побоїв, тілесних ушкоджень, що може призвести або призвело до смерті постраждалого, порушення фізичного чи психічного здоров'я, нанесення шкоди його честі і гідності;

- сексуальне насильство в сім'ї - протиправне посягання одного члена сім'ї на статеву недоторканість іншого члена сім'ї, а також дії сексуального характеру по відношенню до неповнолітнього члена сім'ї;

... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 438 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.01.2012 | Коментарі (0)


     24 січня 2012 року в читальному залі Рокитнівської центральної районної бібліотеки проведена година правової інформації «Державна політика у сфері реєстрації». Перед присутніми виступила головний спеціаліст сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Рокитнівського районного управління юстиції Наталія Ціпан, яка досить детально ознайомила про Основні завдання та напрямки діяльності Державної реєстраційної служби України  (текст доповіді додається).

 

Основні завдання та напрямки діяльності
Державної реєстраційної служби України

 Згідно Указу Президента України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 9 грудня 2010 року N 1085/2010 постановлено утворити Державну реєстраційну службу України, поклавши на цю Службу функції з реалізації державної політики у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, у сфері реєстрації релігійних організацій, а також функції Міністерства юстиції України з реалізації державної політики у сфері реєстрації.

Відповідно до Положення про Державну реєстраційну службу, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 401  Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції України та входить до системи органів виконавчої влади.

Укрдержреєстр є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань реалізації державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, якщо їх реєстрація передбачена законами, статуту територіальної громади міста Києва, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності.

Основними завданнями Укрдержреєстру є:

1) реалізація державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, якщо їх реєстрація передбачена законами, статуту територіальної громади міста Києва, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності;

2) внесення на розгляд Міністра юстиції України про ... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 473 | Додав: WWWWW_W | Дата: 24.01.2012 | Коментарі (0)


 День соборності України — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День соборності відзначається з 1999 року.

Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99

День Соборності та Свободи України — свято України, засноване 30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича № 1209/2011 на 22 січня.

20 січня Рокитнівщина відсвяткувала свято Дня Соборності та Свободи України святковим концертом в районному Будинку культури.

З вітальними словами виступили – перший заступник голови райдержадміністрації Таргонський Григорій Миколайович, голова селищної ради Татусь Віктор Андрійович.

Аматорами сцени районного Будинку культури за участю самодіяльних колективів сільських та селищних рад підготовлений чудовий святковий концерт.

  Святковий концерт відвідали жителі Рокитнівщини представники трудових колективів підприємств, установ, організацій району, молоді, представників громадськості, ЗМІ.

Категорія: | Переглядів: 488 | Додав: WWWWW_W | Дата: 23.01.2012 | Коментарі (0)


 20 січня 2012 року в читальному залі Рокитнівської центральної районної бібліотеки відбулась обласна онлайн-конференція «Розвиток регіонів крізь призму децентралізації влади: стан, перспективи, світовий досвід впровадження». Конференція проходила у формі відео трансляції з Рівного через сайт 1forum.rv.ua та зворотного зв'язку від районів за допомогою текстових повідомлень на цьому ж сайті у відповідних темах, призначених для запитань.

З вступним  словом та доповіддю  виступив перший  заступник голови обласної ради М. Кривко.

Доповідачі:

- Завідувач кафедри теорії, історії, держави і права та філософії Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука – Андрій Васильович Матвійчук;

- Викладач кафедри міжнародної інформації Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету - Тарас Григорович Жовтенко;

      Присутні на онлайн-конференції: представники районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, культури, юстиції, казначейства.

Категорія: | Переглядів: 425 | Додав: WWWWW_W | Дата: 20.01.2012 | Коментарі (0)


 Друзі, запрошуємо Вас взяти участь у анкетуванні на визначення Кращої книги Рівненщини.

Анкетування проходить в рамках обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини», що реалізується в рамках обласної Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгоросповсюдженню в Рівненській області на 2009-2013 роки.

Участь в конкурсі беруть книги, які вийшли друком впродовж 5-ти останніх років.

                                                               

                                                           Номінації конкурсу:

- «Краще історико-краєзнавче видання»;

- «Краще довідкове видання»;

- «Краща поетична збірка»;

- «Краще прозове видання»;

- «Краще видання з мемуаристики та документалістики»;

- «Краще видання для юнацтва та молоді»;

- «Краще видання для дітей»;

- «Кращий літературний дебют»;

- «Краще поліграфічне видання»;

- «Краще художнє оформлення книги».

            Анкети можна отримати на абонементі, читальному залі нашої бібліотеки та у всіх бібліотеках району.


Категорія: | Переглядів: 510 | Додав: WWWWW_W | Дата: 16.01.2012 | Коментарі (1)


 Привіт друзі, хочемо Вам нагадати, що завдяки програмі «Бібліоміст» наша бібліотека отримала 5 комп’ютерів з вільним (безкоштовним) доступом до мережі Інтернет як переможці другого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету». Скориставшись послугами «Пункту вільного доступу до мережі Інтернет» Ви матимете змогу отримати потрібну для вас інформацію з мережі Інтернет, поспілкуватись в мережі Skype, соціальних мережах, створити власну електронну скриньку, скористатись послугами консультанта.

Ви можете замовити час роботи в мережі Інтернет особисто, шляхом попереднього запису або по телефону 2-19-54.

Ми працюємо щоденно (крім суботи - вихідний) з 9.00 до 18.00 год.

           Завжди раді Вас бачити.

Категорія: | Переглядів: 383 | Додав: WWWWW_W | Дата: 12.01.2012 | Коментарі (0)


 Сьогодні 27 грудня 2011 року, відбулась знакова подія у нашому районі, о 14.00 годині відбулось відкриття новозбудованого терапевтичного відділення Рокитнівської центральної районної лікарні.

Розділити свято районного масштабу завітали Берташ Василь  Михайлович - голова Рівненської  обласної державної  адміністрації, Сулковський Павло  Гнатович - депутат  Верховної Ради України, Кічатий Юрій Святославович - заступник голови облдержадміністрації, Бойко Віталій Ярославович - начальник управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, та інші представники області. На святі були присутні голова Рокитнівської РДА Власик І.С., голова Рокитнівської районної ради Грущак Микола, голова селищної ради Татусь В.А., заступники Рокитнівської РДА.

     За участю представників трудових колективів підприємств, установ, організацій району, молоді, представників громадськості, ЗМІ.

Категорія: | Переглядів: 608 | Додав: WWWWW_W | Дата: 27.12.2011 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2020 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов