Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 2231

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Корисні посилання



Для користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi










   



https://twitter.com/rokitnebiblio





Вітаю Вас, Гость · RSS 29.04.2024, 09:01

Головна » 2015 » Листопад » 05

Порядок розгляду електронної петиції

   Громадяни  України, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», можуть звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування з електронними петиціями через офіційний веб-сайт органу, якому вона адресована, або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.

           Електронна петиція, адресована відповідно Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, розглядається у порядку, встановленому цією статтею, за умови збору на її підтримку не менш як 25000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

          Електронна петиція, збір підписів на підтримку якої здійснювався через веб-сайт громадського об’єднання і яка протягом установленого строку набрала необхідну кількість підписів на її підтримку, не пізніше наступного дня після набрання необхідної кількості підписів надсилається громадським об’єднанням органу, якому адресована петиція, із зазначенням інформації про дату початку збору підписів, дату направлення електронної петиції, загальну кількість та перелік осіб, які підписали електронну петицію (чи посилання на джерело такої інформації в мережі Інтернет), строк збору підписів, назву та адресу електронної пошти громадського об’єднання.

   Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті відповідно Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, відповідного органу місцевого самоврядування не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції, а в разі отримання електронної петиції від громадського об’єднання - не пізніш як через два робочі дні після отримання такої петиції.

   Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

   Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

    Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування, визначається відповідно Президентом України, Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, місцевою радою.

    Про підтримку або непідтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному веб-сайті Президентом України - щодо електронної петиції, адресованої Президенту України, Головою Верховної Ради України - щодо електронної петиції, адресованої Верховній Раді України, Прем’єр-міністром України - щодо електронної петиції, адресованої Кабінету Міністрів України, головою відповідної місцевої ради - щодо електронної петиції, адресованої органу місцевого самоврядування.

    У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

    Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу, якому вона була адресована, а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції та відповідному громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку відповідної електронної петиції.

            Начальник Рокитнівського РУЮ

Т.Ф.Козаченко


Категорія: | Переглядів: 423 | Додав: WWWWW_W | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)


Офіційне  попередження  про  неприпустимість вчинення 
насильства в сім'ї як спеціальний захід з
попередження насильства в сім`ї

     Члену сім'ї,  який вчинив насильство в  сім'ї,  виноситься офіційне  попередження  про  неприпустимість вчинення насильства в сім'ї,   за   умови   відсутності   в  його  діях  ознак  злочину, уповноваженими  підрозділами органів внутрішніх справ, про що йому повідомляється під розписку.

     Офіційне   попередження   про   неприпустимість   вчинення насильства в сім'ї може бути винесено осудній особі, яка на момент його винесення досягла 16-річного віку.

      У разі вчинення особою насильства в сім'ї, після отримання нею   офіційного   попередження   про   неприпустимість   вчинення насильства в сім'ї, ця особа направляється до кризового центру для проходження  корекційної програми, а також щодо неї у випадках і в порядку,  передбачених  Законом України «Про попередження насильства в сім`ї», може бути винесено захисний припис.

      Членів сім'ї, яким було винесено офіційне попередження про неприпустимість   вчинення   насильства   в   сім'ї,  уповноважені підрозділи  органів  внутрішніх  справ  беруть  на  профілактичний облік.

      Зняття з профілактичного обліку членів сім'ї,  які вчинили насильство в сім'ї, проводиться органами, які брали особу на такий облік,   якщо   протягом  року  після  останнього  факту  вчинення насильства в сім'ї особа жодного  разу  не  вчинила  насильства  в сім'ї.

      Порядок взяття на профілактичний облік та порядок зняття з профілактичного обліку членів сім'ї,  яким було винесено  офіційне попередження  про  неприпустимість  вчинення  насильства  в сім'ї, затверджуються     Міністерством    внутрішніх    справ    України.

Начальник Рокитнівського РУЮ

Т.Ф.Козаченко


Категорія: | Переглядів: 395 | Додав: WWWWW_W | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)


9 листопада (понеділок)

Закінчується термін подання:

  • звіту про суми податкових пільг за три квартали 2015 року;
  • податкової декларації з податку на прибуток підприємства за три квартали 2015 року платниками, у яких податковий - період дорівнює календарному кварталу (разом з відповідною податковою декларацією квартальна фінансова звітність (крім малих підприємств));
  • податкової декларації з податку на додану вартість за ІIІ квартал 2015 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;
  • податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за три квартали 2015 року платниками, віднесеними до 3 групи;
  • податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи за три квартали 2015 року платниками, віднесеними до 3 групи;
  • податкової декларації збору за спеціальне використання води за три квартали 2015 року;
  • податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів за три квартали 2015 року;
  • податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за три квартали 2015 року;
  • податкової декларації з екологічного податку за ІІІ квартал 2015 року;
  • податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України за ІII квартал 2015 року;
  • податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин за ІІІ квартал 2015 року;
  • податкового розрахунку з плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, за ІIІ квартал 2015 року;
  • податкової декларації туристичного збору за три квартали 2015 року;
  • податкової декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, за ІІІ квартал 2015 року;
  • податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1-ДФ) за ІІІ квартал 2015 року.

13 листопада (п'ятниця)

Закінчується термін сплати:

  • авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб фізичними особами – суб'єктами

підприємницької діяльності на загальній системі оподаткування.

Закінчується термін подання:

  • звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)

(форма № ЗВР-1) та довідки про використані розрахункові книжки за жовтень 2015 року.

19 листопада (четвер)

Закінчується термін сплати:

  • податку на прибуток за ІІІ квартал 2015 року платниками, які відповідають певним

критеріям;


Категорія: | Переглядів: 422 | Додав: WWWWW_W | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2024 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов