Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 2231

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Корисні посилання



Для користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi










   



https://twitter.com/rokitnebiblio





Вітаю Вас, Гость · RSS 26.04.2024, 23:09

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 100 101 102 103 104 ... 150 151 »

« І слово, як речуть святі,

Займе належне у житті!»

     8 листопада, у читальному залі в рамках літературної вітальні «У світі прекрасного», пройшла зустріч місцевих літераторів «Рокита». Ця зустріч приурочена Дню української писемності та мови. Не завадила і погода. Люди згуртовані творчістю, потребою у спілкуванні, ентузіасти пера ділилися своїми доробками. Свої вірші декламували Ганна Волошина, Валентина Дідик, Теодор Міцковський, Ганна Панасюк, Віра Терещук, Наталія Богуш та Олена Горпинич. Читили вірші та прозу, що на теми сьогодення, пов’язані з подіями на сході.         

     Вперше у нас в гостях була Ганна Панасюк, жителька села Рокитне, яка веде народний колектив «Куточани». Вона вразила своїми творами. Пані Ганна пише вірші, пісні, веснянки. А як майстерно співала свої пісні та веснянки, чарівним голосом просто всіх зачарувала.

     В таких людях жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку вони вкладають своє життя, свої сподіванки, розум, досвід, почуття.

     Творчих Вам здобутків, дорогі наші літератори!                                                                                                              

                                                                          Валентина Лінкевич

     


Категорія: | Переглядів: 415 | Додав: WWWWW_W | Дата: 09.11.2015 | Коментарі (0)


Порядок розгляду електронної петиції

   Громадяни  України, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», можуть звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування з електронними петиціями через офіційний веб-сайт органу, якому вона адресована, або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.

           Електронна петиція, адресована відповідно Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, розглядається у порядку, встановленому цією статтею, за умови збору на її підтримку не менш як 25000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

          Електронна петиція, збір підписів на підтримку якої здійснювався через веб-сайт громадського об’єднання і яка протягом установленого строку набрала необхідну кількість підписів на її підтримку, не пізніше наступного дня після набрання необхідної кількості підписів надсилається громадським об’єднанням органу, якому адресована петиція, із зазначенням інформації про дату початку збору підписів, дату направлення електронної петиції, загальну кількість та перелік осіб, які підписали електронну петицію (чи посилання на джерело такої інформації в мережі Інтернет), строк збору підписів, назву та адресу електронної пошти громадського об’єднання.

   Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті відповідно Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, відповідного органу місцевого самоврядування не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції, а в разі отримання електронної петиції від громадського об’єднання - не пізніш як через два робочі дні після отримання такої петиції.

   Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

   Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

    Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування, визначається відповідно Президентом України, Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, місцевою радою.

    Про підтримку або непідтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному веб-сайті Президентом України - щодо електронної петиції, адресованої Президенту України, Головою Верховної Ради України - щодо електронної петиції, адресованої Верховній Раді України, Прем’єр-міністром України - щодо електронної петиції, адресованої Кабінету Міністрів України, головою відповідної місцевої ради - щодо електронної петиції, адресованої органу місцевого самоврядування.

    У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

    Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу, якому вона була адресована, а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції та відповідному громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку відповідної електронної петиції.

            Начальник Рокитнівського РУЮ

Т.Ф.Козаченко


Категорія: | Переглядів: 423 | Додав: WWWWW_W | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)


Офіційне  попередження  про  неприпустимість вчинення 
насильства в сім'ї як спеціальний захід з
попередження насильства в сім`ї

     Члену сім'ї,  який вчинив насильство в  сім'ї,  виноситься офіційне  попередження  про  неприпустимість вчинення насильства в сім'ї,   за   умови   відсутності   в  його  діях  ознак  злочину, уповноваженими  підрозділами органів внутрішніх справ, про що йому повідомляється під розписку.

     Офіційне   попередження   про   неприпустимість   вчинення насильства в сім'ї може бути винесено осудній особі, яка на момент його винесення досягла 16-річного віку.

      У разі вчинення особою насильства в сім'ї, після отримання нею   офіційного   попередження   про   неприпустимість   вчинення насильства в сім'ї, ця особа направляється до кризового центру для проходження  корекційної програми, а також щодо неї у випадках і в порядку,  передбачених  Законом України «Про попередження насильства в сім`ї», може бути винесено захисний припис.

      Членів сім'ї, яким було винесено офіційне попередження про неприпустимість   вчинення   насильства   в   сім'ї,  уповноважені підрозділи  органів  внутрішніх  справ  беруть  на  профілактичний облік.

      Зняття з профілактичного обліку членів сім'ї,  які вчинили насильство в сім'ї, проводиться органами, які брали особу на такий облік,   якщо   протягом  року  після  останнього  факту  вчинення насильства в сім'ї особа жодного  разу  не  вчинила  насильства  в сім'ї.

      Порядок взяття на профілактичний облік та порядок зняття з профілактичного обліку членів сім'ї,  яким було винесено  офіційне попередження  про  неприпустимість  вчинення  насильства  в сім'ї, затверджуються     Міністерством    внутрішніх    справ    України.

Начальник Рокитнівського РУЮ

Т.Ф.Козаченко


Категорія: | Переглядів: 395 | Додав: WWWWW_W | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)


9 листопада (понеділок)

Закінчується термін подання:

  • звіту про суми податкових пільг за три квартали 2015 року;
  • податкової декларації з податку на прибуток підприємства за три квартали 2015 року платниками, у яких податковий - період дорівнює календарному кварталу (разом з відповідною податковою декларацією квартальна фінансова звітність (крім малих підприємств));
  • податкової декларації з податку на додану вартість за ІIІ квартал 2015 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;
  • податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за три квартали 2015 року платниками, віднесеними до 3 групи;
  • податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи за три квартали 2015 року платниками, віднесеними до 3 групи;
  • податкової декларації збору за спеціальне використання води за три квартали 2015 року;
  • податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів за три квартали 2015 року;
  • податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за три квартали 2015 року;
  • податкової декларації з екологічного податку за ІІІ квартал 2015 року;
  • податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України за ІII квартал 2015 року;
  • податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин за ІІІ квартал 2015 року;
  • податкового розрахунку з плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, за ІIІ квартал 2015 року;
  • податкової декларації туристичного збору за три квартали 2015 року;
  • податкової декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, за ІІІ квартал 2015 року;
  • податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1-ДФ) за ІІІ квартал 2015 року.

13 листопада (п'ятниця)

Закінчується термін сплати:

  • авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб фізичними особами – суб'єктами

підприємницької діяльності на загальній системі оподаткування.

Закінчується термін подання:

  • звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)

(форма № ЗВР-1) та довідки про використані розрахункові книжки за жовтень 2015 року.

19 листопада (четвер)

Закінчується термін сплати:

  • податку на прибуток за ІІІ квартал 2015 року платниками, які відповідають певним

критеріям;


Категорія: | Переглядів: 421 | Додав: WWWWW_W | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)


     27 жовтня об 11.00 годині в приміщенні читального залу Рокитнівської центральної районної бібліотеки користувачі та працівники бібліотеки прийняли участь у обласній інтерактивній конференції "Соціальна політика держави - перспективні зміни".

     Відвідувачі конференції мали змогу дізнатись про зміни до ЗУ "Про державний бюджет України" (вересня 2015 року), що стосуються пенсіонерів та людей з інвалідністю, які отримують пенсії та соціальні виплати. Зокрема, присутні почули і відповіді на власні питання щодо змін у законодавстві.

    Консультації надавали провідні спеціалісти: Головного управління пенсійного фонду України, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

  

Оксана Лісовець.


Категорія: | Переглядів: 428 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 27.10.2015 | Коментарі (0)


     Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінюваннярезультатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2016 році проводитиметься з 5 травня до 10 липня.

     Особи, які зареєструються для проходження ЗНО, матимуть можливість скласти тести з ЗНО таких предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як ізчотирьох навчальних предметів.

     Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Також як результати ДПА зараховуватимуться результати складання тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

     Наказ Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 (із змінами), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 року за № 1152/27597, буде опубліковано 30 жовтня 2015 року в офіційному виданні «Офіційний вісник України», № 84. Наказ набирає чинності в день його опублікування. 

     Також Міністерство освіти визначилося з програмами, за якими проводитимуть ЗНО 2016 року. Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, програми зовнішнього незалежного оцінювання залишаться незмінними – тими, що були затверджені 2014 року. Про це заявлено в листі Міністерства освіти і науки України від 20.10.2015.

7 нововведень у вступній кампанії 2016 року.

     1. Набір на освітньо-кваліфікаційні рівні вищої освіти молодого спеціаліста та спеціаліста в 2016 році відбуватиметься востаннє. Також вперше умови прийому до Вищих навчальних закладів України охоплюють ступені молодшого бакалавра та доктора філософії.

   2. Набір студентів до ВНЗ на всі ступені та освітньо-кваліфікаційні рівні у 2016 році буде здійснюватись за новим єдиним Переліком галузей та спеціальностей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266. (перелік можна переглянути за посиланням -

http://www.eduget.com/news/vvedeno_novi_specialnosti_u_vnz-311 )

 

     3.Також закон «Про Вищу освіту» передбачає деякі зміни моделі держзамовлення, згідно з якими Міністерство освіти і науки визначатиме загальну кількість бюджетних місць за спеціальностями та спеціалізаціями окремих спеціальностей. У свою чергу, вищі навчальні заклади встановлюватимуть мінімальні та максимальні обсяги вступників, які вони можуть і готові прийняти. Розподіл вступників по ВНЗ, з урахуванням їх пріоритетів, здійснюватиме Єдина державна електронна база з питань освіти.

     4. Вступники на молодшого бакалавра, бакалавра, магістра і спеціаліста медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування на основі повної загальної середньої освіти, (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами всту ... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 400 | Додав: WWWWW_W | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)


   27 жовтня об 11.00 годині в приміщенні читального залу Рокитнівської центральної районної бібліотеки відбудеться обласна інтерактивна конференція "Соціальна політика держави - перспективні зміни".

     На конференції будуть розглядатися зміни до ЗУ "Про державний бюджет України" (вересня 2015 року), що стосуються пенсіонерів та людей з інвалідністю, які отримують пенсії та соціальні виплати.

    Консультації надаватимуть провідні спеціалісти: Головного управління пенсійного фонду України, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

    Запитання до спеціалістів можна надіслати на е-почту бібліотеки rvbiblio@gmail.com та залишити безпосередньо працівникам бібліотеки.

     Запрошуємо зацікавлену аудиторію до нашої бібліотеки для інтерактивного спілкування з представниками соціальних установ області.

НАШІ КООРДИНАТИ:

вул. Піонерська, 2"А"

Тел. 2-19-54

e-mail:  rvbiblio@gmail.com    

ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!


Категорія: | Переглядів: 345 | Додав: WWWWW_W | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)


     21 жовтня о 17:00 годині користувачі та працівники Рокитнівської районної бібліотеки прийняли участь у вебінарі «Місцеві вибори: Новий план старої гри».

     Ключовими спікерами, експертами Міжнародного республіканського інституту (МРІ), що зібрались в  Американському домі (м. Київ) обговорювались питання: «Чого очікувати громадянам від місцевих виборів?», «Які основні тенденції громадської думки та настроїв українців щодо місцевих виборів 25 жовтня?», «Які переваги та недоліки нового закону про місцеві вибори?», «Яка ситуація з Державним реєстром виборців та списками?», «Про проблеми  голосування внутрішньо переміщених осіб»…

Оксана Лісовець.


Категорія: | Переглядів: 395 | Додав: WWWWW_W | Дата: 22.10.2015 | Коментарі (0)


    Шановні друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у цікавому і корисному заході – вебінарі «Місцеві вибори: Новий план старої гри», який відбудеться  21 жовтня (середа) о 17:00.

Основні питання вебінару:

    Чого очікувати громадянам від місцевих виборів? Які основні тенденції громадської думки та настроїв українців щодо місцевих виборів 25 жовтня?  Які переваги та недоліки нового закону про місцеві вибори? Яка ситуація з Державним реєстром виборців та списками? Про проблеми  голосування внутрішньо переміщених осіб - про це та багато іншого будемо говорити з експертами Міжнародного республіканського інституту (МРІ).

Ключові спікери:

- Олександр Солонтай - експерт, керівник програми практичної політики в Інституті політичної освіти.

- Андрій Карташов – директор Центру підтримки громадських ініціатив.

- Борис Руснак – заслужений юрист України, експерт з питань державного будівництва, місцевого самоврядування та виборчого права.

- Ігор Тищенко – експерт з опитувань, соціологічна група «Рейтинг».

- Ліпецький В’ячеслав – представник  Міжнародного Республіканського Інституту (МРІ) в Україні.

ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДИ ДО

БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ УЧАСТІ У ВЕБІНАРІ.

ЧЕКАЄМО НА ВАС:

У РОКИТНІВСЬКІЙ ЦРБ

ВУЛ. ПІОНЕРСЬКА, 2 «а».

Тел. для довідок: (03635) 2-19-54


Категорія: | Переглядів: 398 | Додав: WWWWW_W | Дата: 16.10.2015 | Коментарі (0)


     16 жовтня 2015 року об 11.00 годині працівники районної бібліотеки та працівники ПШБ району прийняли участь у вебінарі «Обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями у бібліотеках».

    Під час вебінару ортимали цікаву та корисну інформацію досвіду роботи колег з користувачами з вадами здоров’я. Найцікавіші форми роботи почерпнуті для впровадження у досвід роботи бібліотек.

Оксана Лісовець.

 

 

 

    


Категорія: | Переглядів: 399 | Додав: WWWWW_W | Дата: 16.10.2015 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2024 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов