Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 2026

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Корисні посиланняДля користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi


   https://twitter.com/rokitnebiblio

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.09.2020, 00:20

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 101 102 103 104 105 ... 119 120 »

     ДРУЗІ, запрошуємо Вас відвідати домашню сторінку Старосільської публічно-шкільної бібліотеки (http://stareselo.at.ua/)
     Тут, у просторі сайту, ви можете дізнатися, багато цікавого про життя бібліотеки, історію та головні події, якими живе бібліотека, які заходи проводяться в бібліотеці, переглянути списки періодичних видань, що передплачуються бібліотекою, а також нових надходжень фонду, ознайомитись з краєзнавчими матеріалами села, ну і звичайно, висловити свою думку щодо роботи бібліотеки і сайту! Адже бібліотека відкрита для кожного читача. Бібліотека надає  вільний доступ до книги та інформації для набуття знань,  духовного збагачення, відпочинку та розваги.
ТОЖ ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Категорія: | Переглядів: 609 | Додав: WWWWW_W | Дата: 21.11.2012 | Коментарі (0)


14-15 листопада 2012 року в Рокитнівській центральній районній бібліотеці була проведена атестація бібліотечних працівників централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

Атестацію бібліотечних працівників проведено керуючись «Положенням про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури», затвердженого наказом МКТУ 16.07.2007 р. №44, (Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства культури і туризму N 9 від 03.03.2008 N 38 від 13.09.2010 ), з метою об'єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників галузі, на основі обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів їх роботи, для визначення можливостей їх професійного і посадового росту та у зв’язку із закінченням терміну дії попередньої атестації.

 
Директор ЦСПШБ
Т.Скаковець

Категорія: | Переглядів: 611 | Додав: WWWWW_W | Дата: 19.11.2012 | Коментарі (0)


11.11.2012 року бібліотекарями Рокитнівської міської бібліотеки Ковальчук Г.Ф., Самойлюк К.Ю. проведений вечір поезій «Малишкові дороги» до 100 річчя з дня народження письменника.

На вечорі присутні 24 користувачі бібліотеки.

Розпочали вечір ведучі Даша Зарченко та Наталія Павленко, перша ведуча знайомить присутніх з цікавими біографічними даними, друга декламує найбільш відомі твори письменника.

На протязі вечора ведучі передають слово читцям Кузьмич Любові та Ільчук Ані, які зачитують вірші А. Малишка.

Не оминули ведучі і пісенну спадщину Малишка та його співпрацю з композитором П. Майбородою. На заході прозвучали  пісні «Вчителько моя» у виконанні Зарченко Аліни,  «Пісня про рушник» виконала Любов Коромок,  твори  «Моя стежина», «Київський вальс»,  «Ми підем де трави похилі» прозвучали у записі.

У заключній частині заходу ведучі надали слово присутнім гостям, які також мали змогу зачитати найбільш улюблені твори поета та обговорити їх.

До масового заходу оформлено календар знаменних дат по творах поета.

Підготувала Галина Ковальчук.

Категорія: | Переглядів: 454 | Додав: WWWWW_W | Дата: 12.11.2012 | Коментарі (0)


9 листопада 2012 року відбулась значна подія для громади села Кисоричі,  у Кисорицькій публічно-шкільній бібліотеці цього дня відбулось офіційне відкриття музейної експозиції «Минулими і сучасними стежками рідного краю». Присутні на заході представники громади села, учні школи, працівник сільської ради, колеги з Рокитнівської ЦРБ на чолі з директором Тетяною Євгенівною Скаковець.

         Розпочала урочисту церемонію господиня закладу Катерина Степанівна, яка перш  за все подякувала всім хто допоміг їй втілити в дійсність створення музейної експозиції. Далі слово мала вчитель історії Валентина Гнатівна Євпат, яка детально та змістовно розповіла про історію села та зокрема історію церкви. Святкову естафету перейняли ведучі заходу Олена Крук та Марія Мартенюк, які доповнювали розповіді про своє село та детально познайомили присутніх з експонатами  музейної експозиції. Прикрасила свято Марійка Козловець чудовий голос якої звучав прикрашаючи захід співом, адже співала Марійка про свій рідний край, про маму та український рушник.

         На кінець заходу жителька села Кисоричі Катерина Несенчук презентувала присутнім книгу «Історія храмів с. Кисоричі», яку видала до  сторіччя місцевої церкви.

Завершилось свято словами вдячності бібліотекаря Катерина Степанівни всім присутнім за відвідини відкриття музейної експозиції та ознайомленням з музейною експозицією.

Підготувала Оксана Лісовець.

Категорія: | Переглядів: 410 | Додав: WWWWW_W | Дата: 09.11.2012 | Коментарі (0)


     01 листопада 2012 року провідними методистами центральної районної бібліотеки Людмилою Дудик, Марією Гуз,  було  проведено навчання для бібліотечних фахівців  бібліотек сіл Масевичі, Старе село, Борове, (Мартенюк М.Т., Рудик Г.П., Фоменко С.І., Єремейчук В.М.) які в серпні, вересні  2012 року  стали учасниками мережі ПДГ.  
     Мета навчання полягала  в тому, що працівники бібліотек повинні оволодіти основними поняттями електронного урядування, напрямками роботи бібліотек у створенні інформаційного простору для громади, знати можливості взаємодії з органами державної влади у створенні доступних послуг для громадян, джерелами пошуку інформації < ... Читати далі »

Категорія: | Переглядів: 406 | Додав: WWWWW_W | Дата: 01.11.2012 | Коментарі (0)


     Під такою назвою 31 жовтня 2012 року, об 11 годині, в читальному залі Рокитнівської районної бібліотеки пройшов круглий стіл, який провела служба у справах дітей Рокитнівської райдержадміністрації . На захід запрошені учні рокитнівського технічного ліцею, молодь селища.
     Відкрила захід спеціаліст служби у справах дітей Шупрудько І.М., яка     до уваги присутніх представила програму круглого столу. Ознайомила присутніх з Конвенцією про права дитини в.о. Рокитнівського районного управління юстиції Пахнюк Л.М., яка розкрила тему «Право на життя». Цікаво подала тему «Мовчати не треба», насильство в сім’ї , головний спеціаліст служби у справах дітей Бунько С.І. Також  ознайомили молодь, як себе вести з правоохоронними органами при затриманні, які права вони мають і повинні виконувати. На захід запрошений заступник прокурора Рокитнівського району Рощин Р.Б., який дохідливо розповів присутнім про «Адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх».
      Після виступів спеціалісти давали відповіді на запитання присутніх. Захід пройшов цікаво, в жвавій дискусії слухачів та виступаючих. В читальному залі на дану тему оформлено книжкову виставку «Права. Обов’язки. Відповідальність». 
Підготувала Валентина Лінкевич

Категорія: | Переглядів: 456 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.10.2012 | Коментарі (0)


     28 жовтня 2012 року п’ять бібліотек Рокитнівщини (Рокитнівська ЦРБ, Масевицька, Рокитнівська, Борівська, Старосільська ПШБ) відсвяткували першу річницю зародження нової Бібліотечно – інтернетної сім’ї. Адже саме цього дня відбулись офіційні відкриття Інтернет-центрів в Рокитнівській ЦСПШБ, що стали можливі завдяки перемозі у конкурсі програми «Бібліоміст» "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету".
Завдячуючи програмі „Бібліоміст” невпізнанно змінилось життя в бібліотеках нашого району, п’ять книгозбірень вже безкоштовно надають доступ користувачам до світових інформаційних ресурсів і допомагають орієнтуватися в них. Бібліотечні працівники впроваджують у роботу інноваційні форми обслуговування, налаштовані до пошуку нових ідей та варіантів їх реалізації в бібліотечному обслуговуванні користувачів.
     Завдяки реалізації Проекту наданим безкоштовним доступу до ресурсів Інтернету, та можливостям електронного зв`язку бібліотеки змогли суттєво підвищити свій імідж та якість послуг. Послугами Інтернет-центру Рокитнівської районної бібліотеки користуються освітяни, держслужбовці, працівники культури, студентство, молодь, школярі, пенсіонери, духовенство, священики, безробітні і т.д. 
     На сьогодні наша бібліотека сприймається громадянами як сучасна інформаційна установа, що сприяє їх професійному розвитку та допомагає становленню  інформаційної та інтелектуальної культури. Набуло реальності одне із основних завдань бібліотеки – забезпечення читачів оперативним доступом до різносторонньої інформації.
     Протягом року бібліотека працювала із групою «На допомогу забудовнику». З цією групою проводились «Тренінг з основ комп’ютерної грамотності», мережений семінар – практикум    «На допомогу забудовнику», інформаційна година «Робимо самі євроремонт», індивідуальні заняття «Подорожуємо самі». Учасниками групи є жителі смт.Рокитне.
     Завдяки проекту методичним відділом центральної районної  бібліотеки проводяться активні заходи щодо  підвищення кваліфікації спеціалістів книгозбірень району. Так, для бібліотечних працівників  була розроблена програма навчання "Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернет”. За цей  період пройшли  навчання  майже всі бібліотечні працівники. Бібліотекарі знайомилися з пошуковими системами Інтернету, проводили ... Читати далі »

Категорія: | Переглядів: 737 | Додав: WWWWW_W | Дата: 30.10.2012 | Коментарі (1)


Борівська публічно-шкільна бібліотека

У Борівській публічно-шкільній бібліотеці з відкриттям Інтернет-центру створені нові можливості для читачів, зростає відвідування.

Саме дякуючи «Бібліомосту» зростає імідж бібліотеки – це запорука успішної діяльності. Це своєчасно і актуально.

Рік співпраці надав ще один крок до того щоб бібліотека мала позитивний вплив на громаду, відвідувачі опановують  новітні технології, щоби активно взаємодіяти з навколишнім світом.


Жителів села вразила новизна послуг які надає бібліотека, наприклад за допомогою бібліотечних працівників користувачі центру мали змогу реєстрації вкладників «Ощадбанку» для отримання втрачених коштів, проводились індивідуальні та групові тренінги, пошук потрібної інформації на різноманітну тематику, здійснюється e-mail розсилка інформації та багато іншого.

Підготувала Світлана Фоменко Старосільська публічно-шкільна бібліотека

      На сьогоднішній день Старосільська публічно-шкільна бібліотека є сучасною  інформаційною установою, куди  можна прийти і отримати потрібну  для себе інформацію. На даний час у бібліотеці працює 2 комп’ютери, 1 принтер, сканер.  Безкоштовні Інтернет - послуги бібліотеки допомагають  задовольнити найрізноманітніші запити читачів у інформації, в тому числі і на ту яка відсутня в бібліотеці. А питання з якими звертаються користувачі різноманітні, від типови ... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 739 | Додав: WWWWW_W | Дата: 30.10.2012 | Коментарі (1)     - Матвій Пишняк, 

     - «Мені подобається, що в смт. Рокитне відкрився безкоштовний Інтернет-центр. Тепер в Рокитнівській центральній районній бібліотеці можна не лише отримати книгу, й прочитати, а й зайти в мережу Інтернет, дізнатись багато корисного та цікавого. Дякую бібліотекарям за їхню плідну працю!!!».


     - Олександр Леус,

     - «Користуючись безкоштовним доступом до мережі Інтернет в бібліотеці, я можу знайти дуже багато цікавої та корисної інформації, яка допомагає в навчанні, а також я тут знайшов багато друзів, віртуальних в тому числі. Дякую за можливість безкоштовно користуватись Інтернетом.».

     - Вікторія Давидюк,

     - «Користуючись Інтернет-центром отримую багато вражень, і дуже гарно проводжу час.».Категорія: | Переглядів: 564 | Додав: WWWWW_W | Дата: 26.10.2012 | Коментарі (1)


     24 жовтня  в читальному залі центральної районної бібліотеки  було проведено експрес - повідомлення  «День ООН» для користувачів бібліотеки, відвідувачів Інтернет - центру. Ця ж тема, напередодні, була висвітлена на бібліотечному блозі (http://rokitne-blog.at.ua/) та в соціальних мережах  в яких зареєстрована бібліотека Фейсбуці та Вконтактах.
Підготувала, Тетяна Лобач.

Категорія: | Переглядів: 535 | Додав: WWWWW_W | Дата: 25.10.2012 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2020 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов