Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 1941

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Корисні посиланняДля користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi


   https://twitter.com/rokitnebiblio

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.09.2019, 02:44

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 42 43 »

Проект «Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією», який реалізується аналітичним центром Centre for European Policy Studies (Брюссель) у партнерстві з аналітичними центрами: Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (Україна), Експерт-груп (Молдова), Реформатікс (Грузія), оголошує конкурс есе (до 3000 слів) для молоді (до 30 років) з Грузії, Молдови та України на будь-яку актуальну тему, що має відношення до Угоди про асоціацію між їх країнами та ЄС.

Есе повинні бути написані англійською мовою, хорошої аналітичної та лінгвістичної якості, та присвячені темі, в межах якої автор може продемонструвати глибину своїх знань, досліджень або професійний досвід. Есе повинні мати цікаву аргументацію або пропозиції. Ті есе, які перемогли будуть опубліковані на порталі www.3dcftas.eu.  

Крім цього, автори найкращих есе отримають грошовий приз у розмірі 500 євро.

Надсилайте свої есе у будь-який час до 31 серпня 2017 року на електронну пошту Hrant.Kostanyan@ceps.eu. Залишаються чотири нагороди, якими будуть нагороджені переможці.

Джерело:

https://www.prostir.ua/?grants=druhyj-raund-molodizhnoho-konkursu-ese-na-jevropejsku-tematyku


Категорія: Архів новин | Переглядів: 199 | Додав: WWWWW_W | Дата: 07.07.2017 | Коментарі (0)


29 червня 2017 року з  метою популяризації культурної спадщини, сприяння розвитку туристичної привабливості та можливостей краю та метою підвищення фахової кваліфікації бібліотечних працівників  був організований  семінар бібліотечних працівників на тему: «Місце сільської бібліотеки в туристичній інфраструктурі району».

Провідний методист  центральної районної бібліотеки Гуз М.І. представила для працівників бібліотек презентацію «Організація роботи інформаційно-туристичного пункту в сільській бібліотеці», надала консультацію по організації роботи бібліотечних інформаційно-туристичних пунктів (БІТ пункт) та провела презентацію сайту «Рівненщина туристична».

Поділилась досвідом завідуюча  бібліотекою-філією с.Каприлівка, Бричка Н.Л.,   по створенню музейної експозиції та провела майстер-клас «Екскурсія по краєзнавчій експозиції від бібліотекаря с. Карпилівка».

На завершення семінару  було проведено  фахове обговорення актуальних питань по організації роботи бібліотечних інформаційно-туристичних пунктів та діяльності сільської бібліотеки з формування туристичної інфраструктури села.                                                                        

                                                                                                              М. Гуз, провідний методист ЦРБ.


Категорія: Архів новин | Переглядів: 189 | Додав: WWWWW_W | Дата: 30.06.2017 | Коментарі (0)


28 червня поточного року ми відсвяткували 21 річницю з дня прийняття Основного Закону України.

До святкування Дня Конституції України в нашій книгозбірні оформлена виставка-інсталяція «Конституція України мрії і сподівання», біля якої 26 червня для користувачів проведена інформина «Конституція - основний закон моєї держави». Для користувачів інтернет-центру проведена віртуальна подорож «Конституція України-новий відлік часу».

27 червня в фойє будинку культури працівниками центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей була оформлена виставка-інсталяція «Конституція України – символ незалежної держави».

Оксана Лісовець.

 

 

 

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 174 | Додав: WWWWW_W | Дата: 29.06.2017 | Коментарі (0)


Порядок розгляду звернень громадян органами прокуратури.

 

Право на звернення до державних органів, їх посадових осіб, а у відповідних випадках – і в міждержавні організації являє собою одне з найважливіших, фундаментальних прав людини й громадянина.

Конституцією України громадянам гарантовано право вносити в органи державної влади, об'єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів. Закон України «Про звернення» забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Розгляд звернень в органах прокуратури здійснюється відповідно до Конституції України, Законів України «Про звернення громадян»,
«Про прокуратуру», Інструкції про порядок розгляду звернень та особистого прийому в органах прокуратури України, затвердженої наказом Генерального прокурора України від 27.12.2014 №9гн (далі-Інструкція) та інших організаційно-розпорядчих документів Генерального прокурора України.

Заяви і повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення вирішуються в органах прокуратури відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України, Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, Інструкції про порядок приймання, реєстрації та розгляду в органах прокуратури України заяв, повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.

Згідно статті 7 Закону України «Про звернення громадян» всі звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду.

Під час розгляду звернень працівниками органів прокуратури забезпечується нерозголошення відомостей про особисте життя громадян без їхньої згоди та задовольняється прохання щодо нерозголошення анкетних даних, місця проживання і роботи.

Скарга на рішення, що оскаржувалось, може бути подана до органу або посадовій особі вищого рівня протягом одного року з моменту його прийняття, але не пізніше одного місяця з часу ознайомлення громадянина з прийнятим рішенням. Скарга на рішення прокурора може бути подана прокурору вищого рівня протягом одного року з моменту його прийняття, але не пізніше одного місяця з часу ознайомлення з ним громадянина.

Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

Скарги на рішення, дії або бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування, а також на вироки, рішення, ухвали, постанови судів розглядаються в порядку та межах, передбачених відповідно кримінальним, цивільним, господарським або адміністративним процесуальним законодавством та рішеннями Конституційного Суду України.          

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

 

Т. Куліш  

Начальник Рокитнівського відділу

Сарненської місцевої прокуратури      ... Читати далі »


Категорія: Архів новин | Переглядів: 179 | Додав: WWWWW_W | Дата: 27.06.2017 | Коментарі (0)


Друзі, в читальній залі книгозбірні діє книжкова виставка-інсталяція «КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ МРІЇ І СПОДІВАННЯ».

Запрошуємо Вас до перегляду виставки-інсталяції.

Чекаємо за адресою:

смт. Рокитне, вул. Піонерська, 2а

 

Оксана Лісовець.

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 193 | Додав: WWWWW_W | Дата: 26.06.2017 | Коментарі (0)


Друзі, в читальній залі книгозбірні діє книжкова виставка-інсталяція «ЧИТАЙ ПРО СЕБЕ! МОЛОДІЖНИЙ ФОРМАТ ХХІ СТОЛІТТЯ».

Запрошуємо Вас до перегляду виставки-інсталяції.

Чекаємо за адресою:

смт. Рокитне, вул. Піонерська, 2а

 

Оксана Лісовець.

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 226 | Додав: WWWWW_W | Дата: 23.06.2017 | Коментарі (0)


22 червня 2017 року на відділі обслуговування районної бібліотеки біля книжкової виставки

«Війна в художній літературі і мистецтві»,  приуроченій до початку німецько-радянської війни (1941), користувачів було ознайомлено з художніми творами про війну.

Більшість письменників також пройшли ці страшні випробування. Тому вони до цього часу не полишають тему війни, розповідаючи про речі і події, які є не лише невиліковним болем їхньої душі, але й страшною сторінкою цілого покоління. Не можна їм іти з цього життя, не розбудивши людську пам‘ять криком про потенційну загрозу, яка може стати наслідком нашого забуття. Тому художні твори сприяють  вихованню патріотизму, національної свідомості та гідності, а в учнів формують  навички аналізу,  вміння розглядати історичні явища в конкретно-історичних умовах.

Тетяна Лобач.


Категорія: Архів новин | Переглядів: 228 | Додав: WWWWW_W | Дата: 23.06.2017 | Коментарі (0)


16.06.2017 року для відвідувачів бібліотеки проведено знайомство з ПЄІ (Пунктом європейської інформації) на «Бібліотечній терасі» «Все про Європу».

Гарного сонячного дня в затишному зеленому куточку біля приміщення бібліотеки протягом дня відвідувачам бібліотеки розповідали про послуги Пункту ЄІ. Топовою темою дня була тема безвізового режиму, зокрема користувачі ознайомились з матеріалами «Що таке безвізовий режим з ЄС», «Як підготуватися до поїздки до ЄС», «Які документи можуть запитати на кордоні з ЄС?»…, отримали пам’ятку «Безвізові поїздки Європою». Також користувачі переглянули іншу друковану продукцію.

Оксана Лісовець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 245 | Додав: WWWWW_W | Дата: 16.06.2017 | Коментарі (0)


«Разом – ми сила», «Сила в єдності», це сьогодні не пустий звук. Тема героїзму, мужності,  самовідданості молоді у захисті України від посягань на її цілісність і незалежність отримала сучасне продовження.   Кожен бібліотечний захід повинен відбувається саме «З Україною в серці».

15 червня поточного року з метою виховання національно – патріотичного виховання молоді та метою  підвищення фахової кваліфікації бібліотечних працівників і був організований  семінар-практикум бібліотечних працівників на тему: «Вплив бібліотеки на формування національно-патріотичного виховання молоді».

Під час семінару працівникам бібліотек  було представлено презентації «Методичні аспекти національно-патріотичного виховання молоді», «Веб-ресурси патріотичної тематики в українському сегменті інтернету» та «Соціокультурна діяльність бібліотеки на допомогу національно-патріотичному вихованню молоді», які підготувала та прокоментувала провідний методист Рокитнівської центральної районної бібліотеки Гуз М.І.

З темою «Дієві та гармонійні форми національно-патріотичного виховання користувачів -дітей» виступила заступник директора з питань обслуговування дітей Мельник В.М.

На завершення семінару-практикуму було проведено бліц-опитування учасників семінару та фахове обговорення актуальних питань інноватики в обслуговуванні молоді.

Марія Гуз.

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 173 | Додав: WWWWW_W | Дата: 16.06.2017 | Коментарі (0)


14 червня 2017 року в читальній залі бібліотеки о 15.00 годині проведено майстер-клас  «Герої казок своїми руками» (в рамках креатив майстерні «Biblio-Art майданчик»).

Вiblio-майстер Тетяна Лобач для юних користувачів бібліотеки розповіла про різні можливості створення улюблених казкових героїв та різні матеріали з яких можна їх створити (папір, крупи, шишки, пластилін…).

Від теорії всі перейшли до практики, учасники майстер-класу творчо, з фантазією майстрували казкових героїв: колобка, їжачка, равлика…

Після творчої праці відзнялись у селфі з власними виробами.

Гарно, творчо проведений час, хороший настрій та чудові вироби, ось результат нашого майстер класу.

 

Оксана Лісовець.

Тетяна Лобач.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 202 | Додав: WWWWW_W | Дата: 15.06.2017 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2019 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов