Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 2231

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Корисні посилання



Для користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi










   



https://twitter.com/rokitnebiblio





Вітаю Вас, Гость · RSS 27.04.2024, 16:52

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 92 93 94 95 96 ... 150 151 »

Конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги продовжено

         Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.

         Вимоги до претендентів:

– вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

– вільне володіння українською мовою;

– доброчесність, толерантність;

– спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;

– аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;

– рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;

– стресостійкість.

         Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.

         Основними завданнями Бюро правової допомоги є:

  • правопросвітництво у відповідних територіальних громадах;
  • надання безоплатної первинної правової допомоги;
  • забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги;
  • здійснення представництва згідно з наказом відповідного місцевого центру про надання безоплатної вторинної правової допомоги суб'єктам відповідного права, визначеним пунктами 1, 2, 8 — 12 частини першої статті 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, працівниками відповідних структурних підрозділів місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;
  • забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

         Для участі у конкурсі претендентам необхідно:

         1) до 18:00 31 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua. Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;

         2) до 00:00 17 червня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» (далі – курс дистанційного навчання). Зареєструватися на курсі дистанційного навчання зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами курсу дистанційного навчання завершується о 00:00 17 червня 2016 року.

         Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли курс дистанційного навчання, будуть запрошені на інтерв’ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв’ювання розпочнеться після 30 червня 2016 року. Для проходження інтерв’ю необхідно буде прибути до приміщення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області та пред’явити паспорт громадянина України.

         Прийняття на роботу здійснюватиметься директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

         Методологічна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

         За детальнішою інформацією ... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 378 | Додав: WWWWW_W | Дата: 13.05.2016 | Коментарі (0)


      19 травня 2016 року  о 14 годині в рамках циклу відеоконференцій «Твоє право» у читальній залі бібліотеки відбудеться відео-зустріч з представникам Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Тема обговорення: «Правові аспекти спадщини». Розглядатимуться питання з прийняття спадщини, спадкування за заповітом, спадкування за законом тощо.

     Запрошуємо зацікавлену аудиторію до нашої бібліотеки для участі у відеоконференції та обговоренні по темі, це чудова можливість поставити питання спеціалістам стосовно теми відеоконференції.

НАШІ КООРДИНАТИ:

вул. Піонерська, 2 «а».

Тел. 2-19-54

e-mail: rvbiblio@gmail.com  

ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!


Категорія: | Переглядів: 404 | Додав: WWWWW_W | Дата: 13.05.2016 | Коментарі (0)


     10 травня  2016 року в читальній залі районної бібліотеки  для юних користувачів на допомогу вивченню історії нашої країни, пізнання цікавих фактів про історичні постаті України, для розширення свого кругозору пройшла історична презентація «Симон Петлюра – великий державний діяч». 25 травня  виповниться 90 років з дня трагічної загибелі видатного українського державного та громадського діяча.

      В ході презентації присутні дізнались основні біографічні дані державного діяча, борця за незалежність України Симона Васильовича.

     Симон Петлюра організатор українських збройних сил. Член Генерального секретаріату Української Центральної Ради (від 28 червня — 31 грудня 1917)  на посаді Генерального секретаря з військових справ. Головний отаман військ УНР (з листопада 1918). Голова Директорії УНР (9 травня 1919 — 10 листопада 1920).

     25 травня 1926 р. постріли більшовицького агента С. Шварцбарда обірвали життя незламного борця за незалежність України — Симона Петлюри.

Тетяна Лобач.


Категорія: | Переглядів: 584 | Додав: WWWWW_W | Дата: 11.05.2016 | Коментарі (0)


     Днями до бібліотеки з книжковими дарунками завітала постійна користувачка Оксана Миколаївна Зубок-Туренко, яка подарувала до фонду абонементу вісім романів про кохання. Книги подаровані в рамках доброчинної  акції   «Подаруй бібліотеці книгу», що діє в бібліотеці.

     Тож, щиро вдячні пані Оксані за чудові дарунки та запрошуємо всіх поціновувачів літератури про кохання до читання.

 

 

 

 


     Андре Б.       

     Будь моей. — Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2006. — 255 с. — (Серия «Грешные желания»).

     Лілі ніколи не любила себе, навіть відображення в дзеркалі засмучувало її: воно цілковито не було схоже на ілюстрації в модних журналах. Вона була впевнена, що ніхто і ніколи її не полюбить, що такі жінки, як вона, не гідні любові - щастя належить лише красуням з обкладинок.

     У житті Лілі були Люк і його брат-близнюк Тревіс. З Люком вона дружила з дитинства, а Тревіса обожнювала здаля.

     Попереду у Лілі дорога до себе ... До життя з коханою ...

 

 

 

 

     Бенке С.

    Дар наслаждения. — Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2007. — 256 с. (Серия «Грешные желания»).

     Успішна журналістка Елен зустрічає сокольничого Торальфа — людину неорди­нарну та загадкову. Почуття, яке спалахує між ними, нагадує шалену пристрасть. Але до надто різних світів вони належать. Чи допоможе кохання зрозуміти одне од­ного?

 

 

 

 

 

 

 

     Воронин А. Н.

     Русская княжна Мария: Рукопись Платона Роман/А. Н. Воронин.-Мн.: Современный лите­ратор, 2003,—384 с.

     Доля знову втягує княжну Марію Андріївну Вязмітінову в вир несподіваних подій, таємниць і інтриг бурю пристрастей і каскад нових небезпечних пригод.

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 866 | Додав: WWWWW_W | Дата: 04.05.2016 | Коментарі (0)


     Великдень – одне з найбільших свят християн.

     В Україні святкується з Х століття. Пов’язане воно з воскресінням Ісуса Христа, тому й має назву Великий день або Великдень.

Великдень всіх на гостини просить,

Малює сонце полотно небес

І крашанку, як усмішку, підносить,

Христос воскрес! Воістину воскрес!

     Світлої неділі скрізь звучить піднесене вітання: «Христос воскрес!». У відповідь чується радісне: «Воістину воскрес!»

     На Великдень не замовкають святкові церковні дзвони, лунають цілий день, будять у людських душах радість, надію. На Великдень і сонце грає, сказано бо: усе радується і на землі, і на небі.

     І радує святкова виставка-інсталяція «Кольорова палітра писанки», яка організована в холі Рокитнівської центральної районної бібліотеки.

     На інсталяції представлені писанки, що виготовленні різними техніками працівниками бібліотек району. Також включає тематичну викладку «Історичні корені писанки». А, ще тут можна продегустувати  пасочки господинь нашої районної бібліотеки.

      Тож, запрошуємо Вас до перегляду та до дегустації.

Працівники ЦРБ.

          

          


Категорія: | Переглядів: 462 | Додав: WWWWW_W | Дата: 04.05.2016 | Коментарі (0)


Зі світлим святом Великодня!

Дорогі краяни, друзі, колеги, партнери !!!

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати вас зі святом світлого Христового Воскресіння!!!

Нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі.

Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Колектив бібліотеки.


Категорія: | Переглядів: 393 | Додав: WWWWW_W | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)


     На сьогоднішній день в Україні побутує цілий ряд технік для виготовлення великодніх яєць. У різні часи їх робили з курячих яєць, цукру, шоколаду, дерева, металу, кераміки.

     За технікою виготовлення великодні яйця можна поділити на дві великі групи: виготовлені без використання воску та виготовлені за допомогою воскової техніки (власне писанки). Раніше для фарбування писанок використовували природні барвники рослинного походження.

     На передодні свята, в чистий четвер, працівниками Рокитнівської районної бібліотеки для  всіх  бажаючих протягом  дня  проводились майстер-класи «Розмальовуємо писанки»,  різними  способами прикрашення великодніх яєць.

     Зокрема учасників майстер-класу ознайомили з виготовленям Великодніх яєць,  без використання воску:

     Крашанки. Для виготовлення крашанки зварене яйце опускають на деякий час у розчин фарби, де воно набуває однотонного забарвлення. Іншим способом є відварювання сирого яйця у лушпинні цибулі, що надає йому брунатного кольору. Чим довше у барвнику вариться яйце, тим темнішим стає його колір.

     Під мармур. Для виготовлення великодніх яєць даним способом на вимите яйце хаотично накладають шматочки сухих фарб різних кольорів або шматочки різнокольорового паперу, тканини чи лушпиння цибулі. Після цього його загортають у ганчірку, обв’язують ниткою та відварюють у киплячій воді.

     Натурально-листкова техніка. Даний метод полягає у тому, що до яйця прикладають листя рослин, обмотують ганчіркою, обв’язують ниткою і в такому вигляді відварюють у лушпинні цибулі або ж уже зварене яйце опускають у фарбу. Після цього ганчірку і листочок знімають, а на яйці залишається його відбиток.

     Дряпанки. Дана техніка полягає у вишкрябуванні на зафарбованій поверхні яйця ажурного, здебільшого геометричного орнаменту. Інструментом для виконання такої роботи може слугувати голка, шпилька, цвях. Таким чином на кольоровому тлі створювався білий орнамент. У різних регіонах України яйця, виготовлені в цей спосіб, називають по-різному: на Східному Поліссі, Лемківщині і Бойківщині – дряпанками, скрябанками, різьбянками, на Поділлі – скробанками і рисованками. 

     Травлення кислотою. На пофарбованому в певний колір яйці кислотою витравлювали орнамент. Існують свідчення, що на початку ХХ ст. у с. Зеленинці Надвірнянського повіту «дівчата вкидали яйця в теплу червону фарбу і так повставали “галунки”, клали опісля галунки в купину муравлів; муравлі, бігаючи по червонім яйці, обводили його своїм квасом, та з того повстають на яйці всякі “стежички і кривульки” і се – “писанки”».

Великодні яйця, виготовлені за восковою технікою.

     Розфарбовування писанки восковою технікою досягається поетапним нанесенням воску на певні ділянки поверхні яйця. Віск при цьому накладається крапками, прямими і кривими лініями, що дозволяє створити різні орнаменти. Для нанесення воску здебільшого використовують спеціальний інструмент – писачок.

... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 530 | Додав: WWWWW_W | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)


Чорнобильський вітер по душах мете,

                                                                                 Чорнобильський пил на роки опадає.

                                                                                  Годинник життя безупинно іде.

                                                                                  … Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає.

                                                                                                                                О. Матушек

     Тридцять років минуло від дня, з якого розпочалось нове літочислення для України й всього людства. 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції прогримів вибух, який сколихнув увесь світ. Найбільша техногенна катастрофа вивела з-під влади людини мирний атом, вивергаючи на земну поверхню вогненне нутро, розхукуючи навсібіч незриму  отруту радіації.

     Це день смутку за загиблими, шана їхньому подвигу.

     В читальній залі бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку «Чорнобиль не має минулого», біля якої бібліограф Валентина Єремейчук провела перегляд літератури «Пропусти Чорнобиль крізь серце» для юнацтва.

     Працівниками відділу обслуговування проведено вечір-реквієм «Чорнобиль: трагедія, подвиг, застереження» в Рокитнівській ЗОШ №3, з учнями 8-го класу, класовод Олена Генріхівна Узун. Ведучі Тетяна Лобач та Валентина Лінкевич ознайомили присутніх з матеріалами про чорнобильську трагедію, з першими ліквідаторами цієї страшної катастрофи, які віддали своє життя за наше майбутнє.

     По закінченні пройшла вікторина по прослуханому матеріалу. Переможцям вручені солодкі призи.

                                                                                                                                        ... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 512 | Додав: WWWWW_W | Дата: 26.04.2016 | Коментарі (0)


     24 квітня 2016 року в читальній залі Рокитнівської міської бібліотеки проведена  слайд подорож «Екологічні проблеми  ядерної енергетики»  до 30 річчя з дня Чорнобильської трагедії.

     Бібліотекар  Галина Ковальчук ознайомила присутніх з презентацією «Екологічні проблеми  ядерної енергетики», про наслідки катастрофи та її вплив на природу, екологію, людину… Клавдія Самойлюк провела перегляд літератури біля книжкової викладки «Чорнобиль це хрест України».   

Галина Ковальчук.

 

 

 


Категорія: | Переглядів: 394 | Додав: WWWWW_W | Дата: 25.04.2016 | Коментарі (0)


     21 квітня 2016 року в Рівненській обласній  універсальній науковій  бібліотеці відбулося урочисте нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини».

     Конкурс заснований Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та проводиться у партнерстві з бібліотеками області. З 1 лютого 2015 по 1 лютого 2016 року, було опитано та проанкетовано близько 23 500 осіб, що проживають на території Рівненської області. Поряд з цим тривало опитування на сайтах Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (http://libr.rv.ua) та Рівненської обласної бібліотеки для молоді (http://www.yunilibr.rv.ua). Цьогоріч, конкурс на теренах нашої області відбувся уже всьоме. 

Кращими книгами Рівненщини 2016 року названо:

У номінації «Краще історико-краєзнавче видання»:

- Літопис Березнівщини : наукові записки Березнівського краєзнавчого музею / ред.-упоряд. Н. Трохлюк.– Рівне : О. Зень, 2015.

«Краще довідкове видання»:

- Пащук І. Літературно-краєзнавча енциклопедія Рівненщини. – Рівне : Волин. обереги, 2005.

«Краща поетична збірка»:

- Боровець Б. 65 на 65 : поезії. – Рівне : Лапсюк В. А., 2013.

«Краще прозове видання»:

- Мазаний В. Тінь павука : повісті. – Рівне : Овід, 2006. – 160 с.

«Краще видання з мемуаристики та документалістики»:

- Пономарьова Т. Світла особистість імперії темряви : В. Г. Короленко на Рівненщині : джерела, літературні дослідження та краєзнавчі нариси.  – Рівне : Рівнен. друк., 2010.

«Краще видання для юнацтва та молоді»:

- Євтушок О. Д-і-М : [роман]. – Рівне : Естеро, 2014.

«Кращий літературний дебют»:

- Дикобраз В. Семантика наших прикрас. – Тернопіль : Крок, 2015.

«Краще поліграфічне видання»:

- Підлужна О. Нарис історії Корнинської громади церкви християн віри євангельської в Рівненському районі : (1921-1989 рр.). – Рівне : ПП ДМ, 2012.

«Краще художнє оформлення книги»

- Кащук М. Цей загадковий світ / худ. оформлення О. Побережна. – Рівне : Принт Хауз, 2000.

Вперше в історії конкурсу були відзначені книги-переможці у номінаціях:

«Краща книга про події, що змінили нас»:

< ... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 476 | Додав: WWWWW_W | Дата: 22.04.2016 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2024 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов