Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 2231

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисні посилання



Для користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi










   



https://twitter.com/rokitnebiblio





Вітаю Вас, Гость · RSS 22.12.2024, 20:53

Головна » 2017 » Грудень » 15

14 грудня 2017 року у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці спільно із ГО «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціація» відбулась науково – практична конференція «КРАЄЗНАВЧІ РЕСУРСИ БІБЛІОТЕК: ФОРМУВАННЯ ТА ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ».

Відвідали науково – практичну конференцію і представники Рокитнівської районної бібліотеки у складі: Коханевич Юлії Анатоліївни, директора КЗ «Рокитнівська ЦБС», Гуз Марії Іванівни, Дудик Людмили Іванівни, провідних методистів ЦРБ, Лісовець Оксани Миколаївни, провідного бібліотекаря новітніх технологій ЦРБ.

Розпочалась науково – практична конференція секцією "Культурний туризм як бренд публічної бібліотеки", яку відкрила Валентина Ярощук, директор Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, к.і.н., заслужений працівник культури України.

Дуже цікава, актуальна та корисна тема, яка включала доповіді:

  • «Віртуальна візитівка Рівненщини: презентація сайту «Рівненщина туристична», Олена Самсонюк, провідний бібліограф Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки;
  • «Культурно-пізнавальний, ностальгічний, релігійний, екотуризм. Роль бібліотек у розвитку внутрішнього туризму», Богдана Брухлій, головний спеціаліст сектору культури і туризму Корецької районної державної адміністрації;
  • «Корець туристичний. Де мандрувати і що дивитися – спитайте у бібліотекаря», Ніна Грановська, директор Корецької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек;
  • «Слідами історії. Бібліотека та збереження історичної пам’яті (з досвіду роботи міської публічної бібліотеки смт Мізоч Здолбунівського району)», Оксана Пальчевська, завідувач міською бібліотекою смт Мізоч Здолбунівського району;
  • «Туристична привабливість Рівненської області: погляд експерта Google», Олег Костюкевич, місцевий експерт Google, сертифікований фотограф Google.

Практичний кейс «Бібліотекар-екскурсовод» включав наступні теми:

  • «Патріотичні маршрути на базі бібліотеки: розробка та організація», Віктор Смоляк, методист з питань інформації Шумської ЦБС, блогер, фотограф;
  • «Як розробити та провести бібліотечну екскурсію?», Наталія Волян, головний методист Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки;
  • «Майстер-клас «Екскурсія бібліотечною експозицію», Анжела Хамедюк, зав. відділом Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Тема туризму на сьогодні дуже актуальна, кожен хоче представити свою малу Батьківщину, цікаво та найбільш інформативно. Тож, ми дуже вдячні органі ... Читати далі »


Категорія: Архів новин | Переглядів: 510 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)


18 грудня об 11.00 годині у інтернет-центрі бібліотеки відбудеться вебінар на тему "Права людей з інвалідністю".

Спікери вебінару – Любов Василівна Мельник, начальник відділу правової інформації та консультацій. Ірина Віталіївна Маланчук, начальник відділу представництва.

Запрошуємо зацікавлену аудиторію до нашої бібліотеки для участі у вебінарі та обговоренні по темі, це чудова можливість поставити питання спеціалісту стосовно теми відеоконференції.

 

НАШІ КООРДИНАТИ:

вул. Піонерська, 2 «а».

Тел. 2-19-54

e-mail: rvbiblio@gmail.com

ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС.

 


Категорія: Архів новин | Переглядів: 494 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)


Як не стати жертвою злочину

         Зараз наша держава переживає не найкращі часи: негативні соціально-економічні обставини, зокрема, конфлікт на Донбасі, підвищення безробіття є основними причинами зростання рівня злочинності. І жертвою злочину може стати будь-хто з нас. Одночасно постає питання: а як не стати жертвою злочину?

         Звичайно, у житті всього передбачити неможливо, але якщо ми будемо трішки обережнішими, виконувати прості правила, якими ми часто нехтуємо, то зможемо зберегти своє здоров'я та болагополуччя.

         Пропонуємо декілька порад, застосування яких дозволить уникнути злочинні посягання на ваше майно.

         Крадіжки найчастіше стаються у місцях великих скупчень людей, на базарах, підземних переходах, у громадському транспорті. Щоб не  стати жертвою крадіжки у громадських місцях не варто тримати гаманець, телефон чи інші цінні речі у зовнішніх відділеннях сумок чи задніх кишенях брюк. Не рахуйте великі суми грошей на людях.

         Якщо в транспорті вас починає не виправдано активно штовхати або притискувати хто-небудь із пасажирів, не забувайте, що це може бути лише маневр, направлений на те, щоб відволікти вашу увагу і поцупити ваше майно.

         З особливою обережністю поводьтеся з людьми, які люблять зупиняти людей з пропозицією «поворожити на руці». Зазвичай вони пророкують щастя, здоров'я, але трапляються випадки, коли майбутнє не таке кольорове і щоб зняти різного роду «порчі» потрібно заплатити чималі гроші. Тому краще обходити таких людей, не звертючи на них увагу. І вам буде спокійніше, і ваші цінні речі залишаться при вас.

         Часто до поліції надходять повідомлення потерпілих громадян, які через шахрайські дії невідомих осіб, позбулися своїх заощаджень.

         Найпоширенішими є випадки телефонних дзвінків, у яких шахраї повідомляють про те, що близькі родичі, друзі, знайомі, стали учасниками злочинних дій і були затримані працівникам поліції. Як правило, телефоний дзвінок лунає серед ночі, імітуючи голос людини, яка потрапила в біду, щоб рідні не чітко усвідомлювали, що відбувається. Повідомляють, що є можливість залагодити ситуацію, щоб уникнути передбаченої законом відповідальності. Представившись працівниками правовохоронних органів, шахраї вимагають перерахувати  чи залишити у спеціально визначеному місці значну суму коштів. Зазвичай, не залишаючи часу на роздуми, інаполягають на негайному прийнятті рішення про порятунок близьких від неіснуючої загрози.

         Також, мають місце випадки шахрайства, при купівлі чи продажі товарів через мережу Інтернет. Найпопулярнішим способом шахрайства є продаж неіснуючого товару, за доволі привабливою ціною.

         Також, нерідко, шахраї телефонують з прихованих номерів, представляються  працівниками банку, під приводом перевірки  чи уточнення особистих даних, відміни неіснуючих банківських операцій з ознаками шахрайських дій, злочинці випитують у потерпілих реквізити банківських карток, зміст смс-повідомлень, які надходять клієнтам банків. Отримавши необхідну, інформацію перераховують  наявні на рахунках кошти.

         Усі перераховані вище дії містять ознаки складу злочину, передбаченого статтею 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу в ромірі 850 гривень або позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

         У разі надходження сумнівної інформації, пов'язаної із необхідністю перерахунку грошей невідомим особам, не варто робити поспішних вчинків, перевірте інформацію щодо свого родича, зателефонувавши йому на мобільний, при цьому запитайте про події життя, які відомі лише вам, та повідомте про факт шахрайства до поліції, зателефонувавши 102.

         Отож, як говорить народна приказка: береженого Бог береже! Пам'ятайте, що тільки ваша спостережливість і рішучість здатна попередити злочин, тому ваша безпека залежить виключно від вас самих і від вашої пильності. Будьте уважні і обережні!

         Додатково повідомляємо, що з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний право просвітницьк ... Читати далі »


Категорія: Архів новин | Переглядів: 458 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2024 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов