КОНКУРС АУДІОВІКТОРИН НА ТЕМУ ЄС.
Хочеш узяти участь у конкурсі аудіо та ще й розважитися разом з друзями? Тоді цей конкурс спеціально для тебе. У конкурсі аудіовікторин ти зможеш проявити свою кмітливість, перевірити своїх друзів та поборотися за призи.
Представництво ЄС в Україні оголошує конкурс аудіозаписів у форматі вікторини, що відбувається в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Учасники зможуть позмагатися у інноваційному форматі аудіоквізу та виграти цінні призи. Усі учасники отримають сувеніри від Представництва ЄС в Україні.
Як це працює?
Склади запитання, які стосуватимуться історії Євросоюзу або співпраці між Україною та ЄС. Після цього вмикай диктофон і задавай ці питання своїм друзям, знайомим чи навіть перехожим на вулиці. Все простіше простого і твоя робота для конкурсу аудіовікторин готова.
Записану гру, де буде чути твої питання та відповіді твоїх співрозмовників, завантажуй на сервіс SoundCloud.com, реєструйся на сайті і чекай результатів оцінювання журі з представників Представництва ЄС та відомих радіоведучих.
Аудіозапис має тривати не більше 10 хвилин, а тематика запитань має бути обов’язково пов’язана з Європейським Союзом.
Етапи конкурсу:
З 9 лютого до 25 квітня 2016 року запиши гру, завантаж аудіозапис на сервіс SoundCloud.com, після чого зареєструйся на сайті та дай посилання на свою роботу.
З 26 квітня до 31 травня 2016 року незалежні члени журі прослухають усі записи і оберуть найкращу роботу. Переможця буде оголошено до 15 червня.
У червні під час церемонії нагородження автор найкращої аудіовікторини отримає приз.
Увага! Учасникам конкурсу має бути від 16 до 30 років.
Перевір, що українці знають про Європу.
Джерела:
http://euroquiz.org.ua/audio-contest/quiz
http://rdob-blog.ucoz.ua/news/konkurs_audioviktorin_na_temu_es/2016-02-18-665
КОНКУРС АУДІОПОДКАСТІВ
Подкаст – це коротка аматорська радіопрограма. Ввімкни диктофон і спробуй записати свій аудіоподкаст на тему Європи. Репортаж, аналітика, інтерв’ю чи будь-що інше – ти вільний у виборі жанру. Головне – розкрити тему зв’язку між Україною та Європою.
Професійні радіопрограми також приймаються. Адже форма – другорядна, головне – ідея та її виконання.
...
Читати далі »