Конкурс «Наша спадщина» проводиться у рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді», що покликаний популяризувати надбання національної та всесвітньої культурної спадщини.
Ініціаторами та організаторами Конкурсу є: Міжнародний фонд культурного співробітництва та Державна бібліотека України для юнацтва.
Мета і завдання Конкурсу
Конкурс проводиться з метою:
Підвищення культурного рівня молоді, формування шанобливого ставлення до всесвітньої, національної спадщини та української мови.
Виховання патріотизму на підґрунті вивчення національних традицій та позитивних прикладів з історії українського народу.
Забезпечення взаємодії та співпраці між державними органами виконавчої влади, громадськими організаціями, установами та навчальними закладами.
Завданням Конкурсу є:
виявлення творчих здібностей та залучення молоді до творчої діяльності та активної участі у культурному житті рідного краю.
У Конкурсі беруть участь: поети, письменники, художники, майстри та аматори декоративно-ужиткового мистецтва тощо; учнівська, студентська та робітнича молодь; дослідники історико-культурної, природної та нематеріальної спадщини України.
Вікова категорія молоді – 14-30 років незалежно від расової, релігійної та соціальної приналежності.
Умови проведення Конкурсу.
Тематика Конкурсу – «Культурна і природна спадщина України».
Конкурс проводиться у 5 номінаціях:
Малюнок/Картина: «Моя мальовнича Україна» (формат малюнку/картини А4, А3).
Вироби народного промислу: «Рукотворні скарби» (кераміка, природний матеріал, витинанка, розпис на склі тощо).
Вишивка «Полотно життя» (рушник, сорочка, скатертина, серветка тощо).
Писанка «Кольорова Україна».
Твір «Наша мова калинова» (власний: вірш, проза, есе, нарис тощо). Обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 0,2 умовних друкованих аркуша або 5 аркушів формату А4 (шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1.5, поля стандартні).
Учасники заповнюють заявку-анкету:
– ПІБ учасника (повністю) або назва колективу (ПІБ та кількість учасників);
– дата народження;
– навчальний заклад : факультет, курс, клас;
– місце роботи;
– домашня адреса, контактний телефон;
– ПІБ викладача (майстра, керівника) та їх контактний телефон;
– назва номінації.
В кожній номінації обираються три призові місця.
Етапи проведення Конкурсу, терміни та оцінювання:–
Перший етап (районний, міський, сільський). З 1 січня по 31 березня 2017 року.
Другий етап (обласний). Квітень 2017 р.
Нагородження переможців.
Оцінювання відбувається за такими критеріями: змістовність, оригінальність ідеї, естетичність роботи, майстерність виконання. Максимальний бал за кожним критерієм - 5 балів.
Журі визначає переможців у 5-ти номінаціях (по три призові місця).
Учасники і переможці регіонального етапу Конкурсу отримають почесні грамоти, подяки та подарунки від Оргкомітету та спонсорів.
Учасники і переможці регіонального етапу Конкурсу будуть запрошені до м. Києва 26 травня 2017 р. на церемонію нагородження для отримання почесних грамот, подяк та
подарунків від організаторів.
Роботи приймаються до 15 березня 2017 року за адресою: 34200, Україна, Рівненська обл., Рокитнівський р-н., вул. Піонерська, 2а. Тел. (03635) 2-19-54,
E-mail: rvbiblio@gmail.com. |