Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 2011

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Корисні посиланняДля користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi


   https://twitter.com/rokitnebiblio

Вітаю Вас, Гість · RSS 12.08.2020, 12:05

Головна » 2018 » Листопад » 16

16.11.2018 року в читальній залі книгозбірні з користувачами інтернет-центру була проведена інформаційна бесіда-діалог «Шлях до толерантності».

Переглянувши тематичну презентацію присутні дізнались про історію Міжнародного дня толерантності, коли та з чиєї ініціативи його почали святкувати та, що ж означає термін толерантність.

Бібліотекар навела декілька прикладів стосунків між людьми, які відрізняються у ставленні до віри, мають різні смаки вдягатись, вподобання у музиці, спорті і т. д. і обговорила з присутніми  чи толерантно на їхню думку поводились друзі та незнайомці у тому чи іншому випадку.

Оксана Лісовець.

 

 

 

 


Категорія: | Переглядів: 224 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 16.11.2018 | Коментарі (0)


З метою практичного оволодіння спеціальністю, адаптації до об'єктів обслуговування та керування, набуття навичок швидкого орієнтування на робочому місці та  освоєння нових  функціональних обов’язків, бібліотечних технологій 15-16 листопада 2018 року було проведено стажування новопризначених бібліотечних працівників із сіл Буда - Кисорець Тетяни, Вежиця - Скоцик Олександри  та Хміль - Ковалевич Валентини.

Навчання розпочали із оволодіння навичок по веденню облікових документів (щоденників роботи, формулярів) під керівництвом бібліотекаря відділу обслуговування Лобач Тетяни Петрівни, яка також надала консультацію по  популяризації сучасної української книги, книг місцевих авторів, діяльності центру обслуговування громадян електронною інформацією (ЦОГ ЕІ). Про роботу з людьми з обмеженими можливостями та пріоритетними групами ознайомила Боровська Антоніна Олександрівна, бібліотекар відділу обслуговування.

Про роботу з фондом, ведення облікових документів (сумарних та інвентарних книг) розповіла Жульжик Раїса Леонідівна, бібліотекар відділу комплектування  ЦРБ.

З довідко-бібліографічним апаратом, довідково-бібліографічною та інформаційно - бібліографічною роботою бібліотеки ознайомила бібліограф центральної районної бібліотеки Єремейчук Валентина Олексіївна.

Після обідньої перерви провідний методист ЦРБ Марія Гуз ознайомила учасників навчання із основними напрямками роботи бібліотеки-філії. Значну увагу було приділено створенню комфортного середовища та підняттю іміджу бібліотеки, краєзнавству і зокрема бібліотечному туризму, впровадженню в роботу бібліотек інноваційних форм і методів роботи, національно-патріотичному вихованню молоді та ін.

Провідний методист ЦРБ Дудик Людмила звернула увагу на важливі моменти в роботі бібліотек з громадою, на значимість участі в різного роду проектах, зокрема ознайомила з успіхами по отриманню проектів бібліотек району,  на допомогу навчально-виховному процесу та  зазначила важливість реклами діяльності бібліотеки та її послуг.

З організацію масової роботи в бібліотеці та роботою літературного об’єднання ознайомила бібліотекар відділу обслуговування  Лінкевич Валентина. 

Провідний бібліотекар по новітніх технологіях Оксана Миколаївна Лісовець розповіла про технології Веб 2.0 у бібліотечній діяльності. Колег було ознайомлено з блогом, веб-сайтами, які підтримує районна бібліотека, адже сьогодні веб-сайти є одним з інструментів бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів нашої бібліотеки, забезпечення вільного доступу до інформаційних ресурсів, інформування про всі аспекти діяльності, про цілі, завдання, роботу та структуру книгозбірні... Поговорили також про ще один із способів прорекламувати, піарити свою книгозбірню, розповісти громаді про бібліотечні послуги і т.д. - це зареєструвати бібліотеку у  соціальних мережах. Молоді колеги дізнались, які соціальні мережі використовує книгозбірня для поширення інформації про цікаві події бібліотечного життя, нові послуги. Також, як координатор проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» розповіла учасникам стажування про послуги Пункту європейської інформації. На закінчення колегам були подаровані інформаційні книжкові закладки.

На другий день занять молоді колеги під керівництвом Людмили Дудик працювали над освоєнням роботи по плануванню.

Гуз Марія знайомила новопризначених із формами звітності в бібліотеці і зокрема  із роботою в програмі ЕСМаР (Електронна система моніторингу базової мережі публічних бібліотек України).

З формами і методами бібліотечної роботи з дітьми колег ознайомили працівники районної бібліотеки для дітей Комзюк Лариса Адамівна та Скаковець Тетяна Євгенівна.

На завершення стажування було проведено анкетування учасників стажування.

... Читати далі »


Категорія: Архів новин | Переглядів: 200 | Додав: Ксюша8095 | Дата: 16.11.2018 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2020 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов