Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 1785

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Пошук

Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Корисні посиланняДля користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-Fi


   https://twitter.com/rokitnebiblio

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.08.2018, 04:55

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 81 82 83 84 85 ... 93 94 »

21 березня відбулась зустріч з місцевими поетами, членами громадського літературно-мистецького об’єднання «Рокита», «Це благо є чи покарання, Чи просто осяйний момент - Ми душу спонукаємо до терзання Та возвеличуємо поезію на трон...» приурочена до Всесвітнього дня поезії.

Година поезії відбулася в читальному залі Рокитнівського професійного ліцею. Ліцеїсти, студенти перших курсів навчання з повагою до гостей та великою зацікавленістю слухали поетичні твори Віри Терещук, Валентини Дідик та Анни Волошиної.

Вдячні ліцеїсти дарували гостям квіти, а взамін Анна Волошина роздавала автограф на своїх книгах даруючи їх.

Дякуємо за співпрацю бібліотекарю ліцею Новак Галині Іллінічні, психологу Алімамедову Руслану Імрановичу та ведучим Крепець Вікторії та Дейнекі Вероніки.

 На зустрічі було присутніх понад 50 слухачів.

 Підготувала, Антоніна Боровська
Категорія: | Переглядів: 482 | Додав: WWWWW_W | Дата: 22.03.2012 | Коментарі (0)


      Вечірньої пори у приміщенні Рокитнівської центральної районної  бібліотеки напрочуд було гамірно і весело.
       Завітала до бібліотеки відома вчителька, заслужений педагог України М. Любиш із своїми вихованцями. Були запрошені члени літературно-мистецького об’єднання «Рокита» В. Терещук, В. Дідик, В. Тимощук, О. Дорошенко та В. Шепетуха. А прийшли  всі вони неспроста, а на зустріч із столичними гостями, членами МГО «Рівненське земляцтво» у складі якого були віце-президент Василь Петрович Яніцький, виконуючий директор Святослав Михайлович Ващук і відомі поети Наталка Позняк-Хоменко  та Роман Скиба.
     З привітальним словом до присутніх звернувся Василь Петрович, який розповів про плідну працю представників організації і плани на майбутнє. Він зазначив, що члени земляцтва є та сила, яка з’єднує столицю з нашою областю, районом і надалі допомагатимуть обдарованим дітям реалізувати себе у житті.
            Продовжили зустріч-вечір сучасні поети Н.Позняк-Хоменко, Р.Скиба, які провели мастер-клас для любителів української поезії. Вони розповіли про свою творчість, декламували  вірші і відповідали на численні запитання присутніх. Рокитнівські літератори прочитали для  столичних гостей свої твори, подарували  свої збірки віршів і вручили квіти. Зустріч відбулася за філіжанкою запашної кави і у дружній веселій обстановці.


Категорія: | Переглядів: 349 | Додав: WWWWW_W | Дата: 07.03.2012 | Коментарі (0)


   З 29 лютого по 06 березня 2012 року на базі центральної районної бібліотеки пройшли навчання бібліотечних працівників району за темою «Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті».


Категорія: | Переглядів: 311 | Додав: WWWWW_W | Дата: 06.03.2012 | Коментарі (0)


 В демократичному суспільстві однією з найважливіших засад є відкритість та прозорість органів державної влади. Публічна  бібліотека виступає посередником у спілкуванні влади і громадян.
     В  Центральній районній бібліотеці читачам надається новий вид послуги - Пункт   Доступу Громадян (ПДГ)  це інформаційний Центр, відкритий у бібліотеці, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.
     Ця мережа створена за проектом Української бібліотечної асоціації у межах  грантової діяльності з Програмою сприяння Парламенту України II . 
     ПДГ у бібліотеці – це спеціально облаштоване безкоштовне комп’ютерне  місце з підключенням до Інтернету, де користувачі  можуть  самостійно  ... Читати далі »

Категорія: | Переглядів: 391 | Додав: WWWWW_W | Дата: 29.02.2012 | Коментарі (0)ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!
В ЦЕНТРАЛЬНІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПРОВОДЯТЬ НАБІР
НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ НАВЧАННЯ

Наші послуги:
 
-        ОСВОЕННЯ РОБОТИ НА ПЕРСОНАЛЬНОМУ КОМП’ЮТЕРІ;
-        РОБОТА З ПРОГРАМАМИ ПАКЕТУ MICROSOFT OFFICE (MSWORD ... Читати далі »

Категорія: | Переглядів: 386 | Додав: WWWWW_W | Дата: 29.02.2012 | Коментарі (0)


         19 лютого 2012 року в читальному залі Рокитнівської ЦРБ відбулось засідання літературного об’єднання «Рокита». 

        Присутні літератори Рокитнівщини: Терещук В., Дідик В., Шепетуха В., Волошина А., Дорошенко О., Горпиніч О., Тимощук В. Люди згуртовані спільними захопленнями, закоханні в поезію і не тільки. Ділилися новими доробками -  читали свої вірші, гуморески, оповідання. Творча атмосфера сприяла спілкуванню, давали зауваження, поради, жартували. Дві години пролетіли, як одна мить, непомітно.

         Бажаючим поділитися своєю творчістю, послухати поради, зауваження до своїх творів   звертайтесь до Рокитнівської ЦРБ в читальний зал.

         Наша адреса:  смт. Рокитно, Піонерська 2а.

Категорія: | Переглядів: 272 | Додав: WWWWW_W | Дата: 20.02.2012 | Коментарі (0)


 2 лютого 2012 року у читальному залі нашої бібліотеки відбувся літературний диліжанс по творчості класика української літератури Євгена Маланюка (до 115 річчя від дня народження) «На перехресті слова розіп’ятий».

            На заході були присутні учні школи та студенти медичного училища. Користувачі бібліотеки познайомилися із життям і творчою спадщиною поета, із зразками його прекрасної любовної лірики, в якій поет освідчується в коханні, оспівує жінку або жалкує за втраченими почуттями.


Категорія: | Переглядів: 490 | Додав: WWWWW_W | Дата: 02.02.2012 | Коментарі (0)


 31. 01. 2012 року в читальному залі Рокитнівської районної бібліотеки відбувся правовий всеобуч «Необхідність попередження насильства в сім’ї», перед присутніми виступила начальник Рокитнівського районного управління юстиції Тетяна Федорівна  Козаченко.

     Одним з найважливіших завдань соціально орієнтованої держави є сприяння вихованню здорових дітей, розвитку молодих сімей, задоволення їх потреб та виконання обов'язків передбачених чинним законодавством. Українська держава здійснює ряд дій, спрямованих на пріоритетне ефективне вирішення проблем сім'ї та дитинства, що є проблемою національного значення, котра потребує першочергового вирішення. На жаль у нашому соціумі є непоодинокими випадки насилля у сім’ї.

     З метою визначення правових і організаційних основ попередження насильства в сім'ї, органів та установ, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї 15 листопада 2001 року прийнято Закон України «Про попередження насильства в сім’ї».

      Даним законом визначено поняття насильства в сім`ї та види такого насильства:

- насильство в сім'ї - будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю;

- фізичне насильство в сім'ї - умисне нанесення одним членом сім'ї іншому члену сім'ї побоїв, тілесних ушкоджень, що може призвести або призвело до смерті постраждалого, порушення фізичного чи психічного здоров'я, нанесення шкоди його честі і гідності;

- сексуальне насильство в сім'ї - протиправне посягання одного члена сім'ї на статеву недоторканість іншого члена сім'ї, а також дії сексуального характеру по відношенню до неповнолітнього члена сім'ї;

... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 337 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.01.2012 | Коментарі (0)


     24 січня 2012 року в читальному залі Рокитнівської центральної районної бібліотеки проведена година правової інформації «Державна політика у сфері реєстрації». Перед присутніми виступила головний спеціаліст сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Рокитнівського районного управління юстиції Наталія Ціпан, яка досить детально ознайомила про Основні завдання та напрямки діяльності Державної реєстраційної служби України  (текст доповіді додається).

 

Основні завдання та напрямки діяльності
Державної реєстраційної служби України

 Згідно Указу Президента України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 9 грудня 2010 року N 1085/2010 постановлено утворити Державну реєстраційну службу України, поклавши на цю Службу функції з реалізації державної політики у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, у сфері реєстрації релігійних організацій, а також функції Міністерства юстиції України з реалізації державної політики у сфері реєстрації.

Відповідно до Положення про Державну реєстраційну службу, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 401  Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції України та входить до системи органів виконавчої влади.

Укрдержреєстр є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань реалізації державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, якщо їх реєстрація передбачена законами, статуту територіальної громади міста Києва, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності.

Основними завданнями Укрдержреєстру є:

1) реалізація державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, якщо їх реєстрація передбачена законами, статуту територіальної громади міста Києва, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності;

2) внесення на розгляд Міністра юстиції України про ... Читати далі »


Категорія: | Переглядів: 363 | Додав: WWWWW_W | Дата: 24.01.2012 | Коментарі (0)


 День соборності України — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День соборності відзначається з 1999 року.

Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99

День Соборності та Свободи України — свято України, засноване 30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича № 1209/2011 на 22 січня.

20 січня Рокитнівщина відсвяткувала свято Дня Соборності та Свободи України святковим концертом в районному Будинку культури.

З вітальними словами виступили – перший заступник голови райдержадміністрації Таргонський Григорій Миколайович, голова селищної ради Татусь Віктор Андрійович.

Аматорами сцени районного Будинку культури за участю самодіяльних колективів сільських та селищних рад підготовлений чудовий святковий концерт.

  Святковий концерт відвідали жителі Рокитнівщини представники трудових колективів підприємств, установ, організацій району, молоді, представників громадськості, ЗМІ.

Категорія: | Переглядів: 369 | Додав: WWWWW_W | Дата: 23.01.2012 | Коментарі (0)

Рокитнівська ЦСПШБ © 2018 | Хостинг від uCoz | Розробка та дизайн: Іван Соколов